Wynajem łodzi motorowych na Mazurach – przepis na niezapomniany wyjazd

Mazury z roku na rok wpisują się w łaski turystów z całej Polski. To idealna przestrzeń zarówno do biernego relaksu w towarzystwie niesamowitych krajobrazów, jak również aktywnego spędzenia wolnego czasu z w tle z solidną dawką adrenaliny. Jednym ze sposobów na jej dostarczenie jest wynajęcie łodzi motorowych.

Czarter jachtów motorowych na Mazurach – nie potrzebujesz patentu

Wynajem motorówek na Mazurach może z powodzeniem odbyć się bez posiadania patentu. Wiele jednak zależy od tego, w jaki silnik wyposażona jest dana łódź. Zgodnie z dedykowaną takim wymogą ustawą, nie może on przekraczać 75 kW, a długość kadłuba nie może być większa niż 13 centymetrów. Maksymalna prędkość zamyka się natomiast konstrukcyjnie w tej nieprzekraczającej 15 km/h. Czarter jachtów motorowych na Mazurach jest obecnie niesamowicie popularny i nic w tym dziwnego. Wystarczy zaledwie krótkie szkolenie, które przeprowadzi armator jachtu, aby móc w pełni nacieszyć się urokiem mazurskich krajobrazów i poczuć moc silnika.

Wynajem łodzi motorowych na Mazurach – jakość ma znaczenie

Zanim podejmiemy decyzję o tym, że wynajmiemy łódź motorową bardzo ważne jest to, aby wybrać odpowiednią wypożyczalnię sprzętu wodnego. To bardzo istotną kwestia na drodze do zapewnienia sobie pełnego bezpieczeństwa. Sprzęt musi przechodzić bowiem okresowe przeglądy techniczne, jak również być sukcesywnie serwisowany. To są absolutne podstawy o których każdy szanujący się tego typu punkt powinien wiedzieć. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, aby oferta wypożyczalni była dopasowana do potrzeb oraz preferencji zarówno osób, które chcą dostarczyć sobie solidnej porcji adrenaliny, jak i tych, którzy planują przejażdżkę z dziećmi na pokładzie.

Jednym z przykładów dobrej wypożyczalni sprzętu wodnego jest Fala Adrenaliny w Mikołajkach, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom zarówno klienta, który chce przeżyć przygodę z prędkością w tle, jak i tych, którzy chcą podziwiać mazurskie krajobrazy wraz z rodziną. Motorówki dostosowane są do różnych potrzeb. Z powodzeniem można także wynająć łodzie motorowe w pakiecie z obsługą sternika, jeśli sami nie chcemy podjąć się ich prowadzenia czy też zwyczajnie nie mamy na to ochoty. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że oprócz wspomnianej wypożyczalni łodzi motorowych proponowany jest tam też między innymi wynajem skuterów, które w równym stopniu potrafią dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz