Kategoria Wnętrza

3 zalety białych drzwi wewnętrznych

Drzwi wewnętrzne
Bez nowoczesnych i funkcjonalnych drzwi wewnętrznych trudno dziś sobie wyobrazić komfortowe mieszkanie lub dom. Choć producenci oferują najróżniejsze rozwiązania, przeróżne modele to bardzo dużą popularnością cieszą się białe drzwi.

Czy warto budować ekologiczny dom?

Budowa ekologicznego domu
Wybór projektu domu jest jedną z najważniejszych decyzji, którą już na początku musi podjąć inwestor. Bardzo często zastanawiamy się nad budową domów pasywnych, energooszczędnych, ekologicznych. Co ma na to wpływ i czy budowa takiego domu jest opłacalna?

3 sposoby na nowoczesny taras

Pomysły na nowoczesny taras
Lato to zdecydowanie ten moment, gdy jak najwięcej czasu chcemy spędzać na dworze, a w przypadku posiadania domu na tarasie. Taras jest właśnie tym miejscem, które w dużej mierze decyduje o funkcjonalności domu oraz sposobie relaksu w nim.

Aranżacja loftowej sypialni

Sypialnia loftowa
Styl loftowy ciesz się bardzo duży uznaniem – zwłaszcza wśród młodszych domowników. Odejście od klasycznej aranżacji sypialni traktowane jest jako coś ponadczasowego, nowego, ciekawego i przede wszystkim łamiącego tradycyjne schematy.

Jakie meble należy wybrać do domu?

Meble do domu
Meble to nieodłączny element każdego domu i w każdym domu powinny znaleźć się meble spełniające oczekiwania domowników. Czy wybór mebli uzależniony jest od tego, w jakim pomieszczeniu będą się one znajdowały?

Nowoczesne i designerskie lampy biurkowe

Nowoczesne lampki na biurko
Aranżując przestrzeń na biurku, nie możemy zapomnieć o wyborze lampki. Jest to bowiem jeden z głównych elementów biurowych i dobrze dobrany znacznie zwiększy komfort pracy. Źle dobrane oświetlenie może rozpraszać oraz przyczynić się do pogorszenia wzroku. Lampa na biurku spełnia…

Dlaczego warto wybrać blat kuchenny od kamieniarza?

Blat kuchenny
Coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie we wnętrzach marmuru czy granitu. Korzystanie z usług kamieniarskich jest coraz bardziej popularne, a wykonane blaty kuchenne są prawdziwymi dziełami sztuki. Dzięki nim wnętrze kuchni będzie zdecydowanie bardziej atrakcyjne. Kamieniarstwo budowlane to bardzo…

Projekty domów: jak wybrać właściwy?

Chyba każdy, kto postanowił zbudować własny dom, mierzy się z problemami przy wyborze właściwego projektu. Katalogi pełne są projektów domów w różnych stylach i rodzajach zabudowy, i oczywiście w różnych metrażach. Podpowiadamy, jak odnaleźć się wśród projektów i wybrać taki,…

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124