Tani sposób na ogrzanie dużych pomieszczeń – to możliwe!

Budowa dużych hal magazynowych bądź hal, gdzie będą świadczone różnego rodzaju usługi wiąże się oczywiście z różnego rodzaju obciążeniami, wśród których zdecydowanie należy wymienić ogrzewanie. Są jednak sposoby na to, aby tego rodzaju koszty mieć pod kontrolą.


Sezon grzewczy w Polsce często trwa bardzo długo, czasami nawet od października/listopada do marca/kwietnia. Wiedzą to doskonale nie tylko właściciele domów i mieszkań, ale również przedsiębiorcy, którzy płacą rachunki za ogrzewanie biur, lokali usługowych, punktów handlowych. Im większy i bardziej specyficzny budynek tym bardziej specyficzne metody ogrzewania trzeba zastosować, aby rachunki za ogrzewanie nie pochłaniały istotnej części firmowego budżetu. Nad sposobem ogrzewania warto już myśleć na etapie budowania obiektu, jego wynajmu lub podczas przeprowadzania remontu. Więcej informacji na stronie https://www.teoterm.com.pl/. Jak ogrzewać duże powierzchnie?

Ekologiczne promienniki podczerwieni

Wybierając sposób ogrzewania pomieszczeń dużych warto mieć na uwadze nie tylko koszty związane z montażem, zakupem urządzeń oraz serwisem, ale również koszty samego ogrzewania w okresie comiesięcznym. Choć istnieją różne sposoby ogrzewania np. hal to zdecydowanie bardzo dużą popularnością cieszą się promienniki ciepła. Jest to w stu procentach bardzo komfortowe, bezpieczne i co najważniejsze ekologiczne rozwiązanie, które można z powodzeniem stosować w budynkach o różnorodnej kubaturze.

Zobacz także: https://www.ctmpolonia.pl/w-co-inwestowac-chcac-zmniejszyc-koszty-ogrzewania-hal/

Promienniki podczerwień ograniczają do minimum konieczność pracy całego systemu, mając realny wpływ na to, jaki będzie koszt ogrzewania. Natychmiastowość działania i uzyskania pożądanego efektu, zadanej temperatury pozwala na zapewnienie w hali odpowiedniego komfortu grzewczego.

Promienniki podczerwieni – solidność wykonania

Promiennik podczerwieni to bardzo dobre rozwiązania, które przede wszystkim charakteryzują się różnorodną mocą grzewczą, istniej więc możliwość bezproblemowego dopasowania promiennika do wielkości obiektu. Jednocześnie promienniki są bardzo dobrze wykonane, charakteryzują się trwałością, niezmienną wydajnością, odpornością nawet na bardzo intensywne użytkowanie. Dzięki odpowiedniemu montażowi (na odpowiedniej wysokości) nie mogą ich uszkodzić ludzie oraz pojazdy mechaniczne, które poruszają się po obiekcie (np. wózki widłowe). Promienniki ciepła to wiec rozwiązanie nie jednorazowe, a na lata.

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

Dodaj komentarz