Tabletki na powiększenie biustu. Jak działają?

 

Ppowiekszenie biustuięknie wyglądający, duży biust to marzenie każdej kobiety. Zarówno młodej jak i tej w wieku dojrzałym. Jak wskazują badania naukowców, nawet 40% kobiet nie jest zadowolonych z obecnego wyglądu swojego biustu. Każda kobieta ma inny sposób na to, by powiększyć swój atut, jakim z pewnością jest biust. A metod jest bardzo wiele. Wyróżniamy np. naturalny krem Frashe, maści na biust, ćwiczenia oraz zabiegi chirurgiczne. Nie wszyscy jednak słyszeli o innej metodzie, jaką są tabletki na powiększenie biustu.

Czy na powiększenie biustu tabletki pomogą?

Odpowiedź na to pytanie jest złożone. Warto najpierw udzielić odpowiedzi, jakie składniki zawierają w sobie tabletki na powiększenie biustu. Tabletki powiększające do biustu oparte są przede wszystkim o składniki roślinne, w których przoduje fitoestrogen. Fitoestrogeny to odpowiedniki ludzkich hormonów, czyli w przypadku pań estrogenów. Jak powszechnie wiadomo, estrogeny w żeńskim organizmie odpowiadają za kształtowanie cech płciowych w okresie dojrzewania oraz za poziom libido. Estrogeny są też odpowiedzialne za powiększenie biustu w trakcie miesiączki oraz karmienia piersią. Proporcje oraz poziom wydzielanych estrogenów w znacznym stopniu wpływają na wygląd kobiecego ciała – mowa tu przede wszystkim o rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, krągłości bioder, wielkości biustu i wyglądzie włosów i skóry. Fitoestrogeny, które zawierają tabletki na powiększenie biustu starają się w jak największym stopniu naśladować działanie estrogenów. Wspomagają one żeńską gospodarkę hormonalną. Regularnie stosowane tabletki powiększające do biustu wpłyną na wzrost poziomu libido, ujędrnienie całego ciała oraz rzecz jasna powiększenie piersi.

Wskazania

Zanim zdecydujemy się na konkretny lek, warto przeanalizować jego skład oraz sprawdzić, czy posiada niezbędne atesty potwierdzające, że jego użycie jest w pełni bezpieczne. Na tabletki hormonalne na powiększenie biustu powinny zdecydować się przede wszystkim kobiety, u których z różnych względów inne stosowane przez nie terapie nie przynosiły oczekiwanych efektów.

Przeciwwskazania

W tabletki powiększające do biustu nie powinny zaopatrzyć się przede wszystkim kobiety zmagające się z chorobami takimi jak nadciśnienie, cukrzyca, różnego rodzaju nowotwory i inne ciężkie choroby. Ponadto tabletki powiększające do biustu nie są polecane paniom w ciąży oraz karmiącym piersią.

Tabletki na powiększenie biustu a antykoncepcja

Jeśli zastanawia Państwa kwestia czy wolno łączyć tabletki na powiększenie biustu z tabletkami antykoncepcyjnymi, mamy dobrą wiadomość. Połączenie wyżej wymienionych specyfików nie jest zabronione.

Tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu

Nie każdy o tym wie, ale tabletki antykoncepcyjne w swoim składzie zawierają między innymi opisany wcześniej estrogen. Jeśli interesuje Cię zagadnienie tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu, to warto wiedzieć, że jak dowiodły badania naukowe przeprowadzone w tym zakresie, stosowanie tabletek antykoncepcyjnych u niektórych pań przynosi efekt uboczny, jakim jest powiększenie piersi. Oprócz wpływu na piersi, tabletki antykoncepcyjne mają również wpływ na szereg innych narządów. Warto więc tę kwestię przedyskutować ze swoim lekarzem.

Czy tabletki na biust wystarczą?

Absolutnie nie. Dużo lepszą opcją wydają się być kremy na biust, o których wspominaliśmy wcześniej. Dobrej jakości krem na biust powinien zawierać następujące składniki:

  • kozieradka,
  • palma sabalowa,
  • czarnuszka,
  • koper włoski,
  • dziki pochrzyn,
  • pieprzy

Podsumowanie

Pięknie wyglądający, zadbany biust to marzenie każdej kobiety. Dobrze dobrana metoda do osiągnięcia tego celu z pewnością zapewni nam spełnienie naszych marzeń.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz