Szerokiej i… bezpiecznej podróży – oferta akcesoriów samochodowych od Netto

Zima nadeszła i wiele osób już czeka na choćby kilkudniowy wypad za miasto. Warto zatem zaopatrzyć się w akcesoria samochodowe od sieci handlowej Netto. Sprawią, że podróż będzie nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna.

Oferta akcesoriów samochodowych od Netto

Zima wbrew pozorom stwarza wiele okazji do wyjazdów. Wiąże się to często z wielogodzinnymi podróżami. Doskonale znamy to wszyscy. A jeśli „na pokładzie” są dzieci to nawet krótki wypad za miasto staje się wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Najważniejsze jest bowiem to, aby szczęśliwie dotrzeć do celu. Z pomocą przychodzi sieć handlowa Netto, która w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi przygotowała bogatą i atrakcyjną ofertę akcesoriów samochodowych.

Don’t panic. Organize

Podróż z rodziną warto zaplanować wcześniej. Każdy szanujący się kierowca zaczyna takie przygotowania od gruntownego posprzątania auta. W takim przypadku nieoceniony będzie odkurzacz samochodowy z funkcją kompresora (69 zł). Aby dodatkowo zabezpieczyć wnętrze przed zabrudzeniami warto zaopatrzyć się w pokrowce na siedzenia (69 zł), dywaniki samochodowe (35 zł) oraz matę do bagażnika (25 zł). Tych, którzy lubią być perfekcyjnie przygotowani do „trasy” z pewnością zainteresują dodatkowo lusterka martwego pola (15 zł), samochodowy rejestrator jazdy Mirror (49 zł) lub system parkowania z 4 czujnikami (59 zł).

Kiedy już ruszysz w drogę

Wielogodzinną podróż warto umilić prostymi rozwiązaniami, które poprawią nastrój i komfort jazdy. Jeśli planujesz wyjazd z dziećmi, bez wątpienia przydatne okażą się maty grzewcze: na fotel samochodowy (35 zł) oraz pasująca na fotelik dziecięcy (25 zł). W walce z zaparowanymi szybami pomocny może okazać się natomiast pochłaniacz wilgoci (39 zł), a kiedy zajdzie słońce – okulary do jazdy po zmroku (15 zł). Jako że zima to często niespodziewane opady śniegu i oblodzenia, w aucie nie może zabraknąć opasek śniegowych na opony (15 – 29 zł za komplet).

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

Dodaj komentarz