Stylizacje z kolczykami chwostami

Biżuteria w postaci kolczyków ma za zadanie podkreślać stylizacje, zarówno te na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Podkreślanie w ten sposób wdzięku stosuje większość kobiet, w tym również zwolenniczki letnich festiwali oraz mające romantyczną duszę. Od kilku sezonów prawdziwym must have wśród kolczyków są te z chwostami w różnych kolorach, dzięki którym każdy outfit staje się wyjątkowy i dziewczęcy.

Kolczyki chwosty w letnich stylizacjach

Chwosty królują przede wszystkim wiosną i latem, kiedy przyroda budzi się do życia i wszystko wokół staje się kolorowe. W sklepie internetowym artyferia.pl znaleźć można różne modele kolczyków z chwostami, a na szczególną uwagę zasługuje dopieszczenie każdego szczegółu. Można uznać, że kolczyki chwosty pozwalają na wyrażanie swobody i wolności, kojarzą się z okresem hipisowskim w modzie. Z tego samego założenia wychodzą współcześni projektanci, dla których tego rodzaju ozdoby nigdy nie straciły na popularności. Takie niepozorne detale pozwalają podkreślić wyjątkowy styl, o czym świadczą choćby światowe wybiegi mody oraz profile znanych osób w mediach społecznościowych. Wśród wiszących kolczyków, można wybrać te mniej lub bardziej rzucające się w oczy, krótsze, lub dłuższe, z jednym lub kilkoma chwostami. Kluczowe w ekspozycji kolczyków jest właściwe upięcie włosów, wówczas cała uwaga skupi się na dodatku, który nie będzie zasłonięty w żaden sposób. Jeżeli pomimo wszystko jest się zwolenniczką rozpuszczonych, warto założyć je za ucho. Kolczyki chwosty pasują do każdego typu urody, mogą je nosić kobiety w każdym wieku. Dopasowanie dodatków jest przecież kwestią indywidualną.

kolczyki

Z czym zestawić kolczyki chwosty?

Kolczyki chwosty dostępne na portalu artyferia.pl nadają się na prezent dla bliskiej osoby, ale tylko wówczas kiedy zna się jej gust. Zakup w ciemno takiego produktu nie jest dobrym pomysłem, nie każdy lubi taki styl biżuterii. Czasami może się zdarzyć, że wynika to z braku pomysłu na stylizację z jej udziałem, dlatego warto zapoznać się z kilkoma inspiracjami. Wiszące, kolorowe kolczyki idealnie skomponują się między innymi z bluzkami o fasonie tak zwanej hiszpanki, która odsłania dekolt, ramiona i kark. Zwisające ozdoby w uszach będą wyrazem niezależności i podejmowania własnych decyzji, bez cudzych ingerencji. W stylizacjach, w których biorą udział kolczyki chwosty zawsze wskazane jest stonowanie, w przeciwnym wypadku można osiągnąć odwrotny efekt od zamierzonego i po prostu nie wyglądać dobrze. Niewskazane są zatem krzykliwe wzory na ubraniach, czy jaskrawa kolorystyka. Biżuteria w postaci kolczyków z chwostami idealnie skomponuje się także z sukienkami w podobnym stylu, co skutecznie promują influencerki. Zdecydowanie najlepiej sprawdzą się zwiewne, gładkie tkaniny lub z delikatnymi wzorkami. Bez większego znaczenia pozostaje długość, ponieważ każda – maxi, midi i mini – wpisze się w połączenie z wiszącymi kolczykami. Do całej stylizacji można dobrać pozostałe elementy biżuteryjne – bransoletkę, naszyjnik, czy broszkę.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz