Smartfony OPPO

Jeszcze do niedawna urządzenia elektroniczne produkowane w dalekich Chinach, uznawane były na naszej szerokości geograficznej za urządzenia dość marnej jakości. Miało to swoje głębokie uzasadnienie, albowiem w kraju tym głównie produkowano na skalę masową, niespecjalnie dbając o jakość produktów. Niemniej jednak od jakiegoś czasu gospodarka chińska jest coraz bardziej innowacyjna, dlatego też nowinki technologiczne pochodzące z Chin, coraz częściej wypierają produkty, które produkowane są choćby w Stanach Zjednoczonych. Uwagę przykuwają szczególnie smartfony produkcji chińskiej. Są to urządzenia o dość dobrej jakości i wielu ciekawych funkcjach. Z pewnością warte są uwagi i wydaje się, że warto je zakupić. Nowością jest choćby nowy smartfon OPPO.

Smartfony OPPO

Jeśli chodzi o smartfony, to Chiny kojarzyły nam się do tej pory choćby z urządzeniami firmy Xiaomi. Niemniej jednak ostatnio na polski rynek weszła również firma OPPO. W sprzedaży możemy znaleźć kilka modeli smartfonów produkcji tej firmy. Czy warto zdecydować się na zakup takiego urządzenia? Przede wszystkim warto podkreślić, że OPPO należy do tych firm, które mogą pochwalić się jedną z największych ilości sprzedanych smartfonów w skali światowych. Wydaje się więc, że podbicie również rynku polskiego jest w tym wypadku kwestią czasu. Niemniej jednak wszystko zależy od tego, jak do produktów firmy OPPO ustosunkują się konsumenci. Na polskim rynku dostępnych jest teraz 5 modeli smartfonów OPPO. Ich ceny kształtują się od około 1000 do około 7000 zł. Warto szczególną uwagę zwrócić na model flagowy chińskiego giganta, czyli OPPO Find X.

OPPO Find X – charakterystyka smarfona

Czym wyróżnia się ten flagowy model firmy OPPO? Przede wszystkim smartfon OPPO Find X może wykazać się bardzo cienkimi ramkami, co sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko. Ponadto warto również zwrócić uwagę na to, że obudowa tego smartfona jest bardzo ładnie zaokrąglona, dzięki czemu trzyma się go bardzo wygodnie i komfortowo. Znajdziemy tutaj bardzo szybki procesor Snapdragon 845. Smartfon ten wyposażony jest w pamięć operacyjną na poziomie 8 GB, natomiast pamięć masowa kształtuje się na poziomie 256 GB. W smartfonie zastosowano bardzo szybką i nowoczesną technologię ładowania, która sprawia, że w zasadzie w ciągu około 30 minut możemy całkowicie naładować baterię. Jakie wady posiada OPPO Find X? Przede wszystkim użytkownicy zwracają uwagę na brak możliwości dokonywania płatności zbliżeniowych tym telefonem. Wydaje się, że w obecnej dobie rozwoju technologii brak tej funkcji jest bardzo dużym niedociągnięciem ze strony producenta.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz