Profesjonalne urządzenia dla lokali gastronomicznych

Sklep hybryda-gastro.pl już od lat dostarcza na rynek urządzenia doskonałej jakości dla lokali gastronomicznych. Lata doświadczeń oraz wiedza na temat wyposażenia punktów serwujących posiłki, a także dużych restauracji przekłada się na jakość świadczonych usług. To nie tylko niezbędny sprzęt, ale również doradztwo, projekt, montaż i serwis wykonywany przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Oferta sklepu

W trosce o kompleksowość usług, sklep hybryda-gastro oferuje niezbędne urządzenia zarówno dla małych lokali, jak i dużych restauracji. To profesjonalny sprzęt, który powstaje u najlepszych producentów w branży. Trwałe, odporne na uszkodzenia oraz wysoce wydajne produkty cieszą się uznaniem wśród klientów. Oto co w ofercie.

1. Zmywarki podblatowe

to jeden ze sprzętów, bez którego lokal gastronomiczny nie mógłby funkcjonować wydajnie. Kompaktowe rozmiary umożliwiają montaż nawet w niewielkim lokalu, zapewniając przy tym olbrzymią pomoc podczas pracy. To duża oszczędność czasu, wody i pieniędzy.

2. Grille gastronomiczne

wyposażenie lokalu w dodatkowy sprzęt do obróbki termicznej to możliwość wzbogacenia menu. Zapewniają doskonały smak potraw, odpowiednią kruchość i nawilżenie. Produkt nadaje się do obróbki mięs, ryb, warzyw, owoców. To również możliwość przygotowania pysznych przekąsek.

3. Taborety gastronomiczne

urządzenia dedykowane nie tylko do technologii indukcyjnej, gdyż posiadają również możliwość podłączenia gazu. Doskonale sprawdzą się w sytuacji, kiedy w wyniku nadmiaru pracy konieczne jest dodatkowe miejsce do obróbki termicznej. Mogą jednak stanowić również samodzielne miejsce pracy.

4. Piece elektryczne

to nieodzowny element każdej restauracji. Produkty oferowane w sklepie hybryda-gastro to trwałe i sprawdzone urządzenia, które doceniają właściciele lokali. Niezbędny sprzęt do gotowania, smażenia, podgrzewania wykazuje niskie zużycie energii, a kompaktowe rozmiary pozwalają na montaż sprzętu nawet w niewielkim lokalu.

5. Piece konwekcyjno-parowe

dzięki wykorzystaniu pary podczas obróbki termicznej potrawy zachowują doskonały smak i aromat. Nabierają kruchości i odpowiedniego nawilżenia. System w piecu został tak dopracowany, by umożliwić przygotowywanie kilku posiłków jednocześnie, a każdy zachowywał swój oryginalny smak.

Sklep hybryda-gastro.pl oferuje ponadto niezbędne urządzenia do chłodzenia, zamrażania, stoły, szafki, regały, akcesoria barowe, wyposażenie pizzerii i wiele więcej. Pełna oferta na stronie internetowej sklepu. Ponadto firma oferuje również doradztwo, projekt, montaż i serwis.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

Dodaj komentarz