Ołówki reklamowe – tani i ekologiczny gadżet reklamowy dla Twojej firmy

Nie tylko długopisy – gdy szukasz praktycznych i ciekawych gadżetów reklamowych, które będą wpisywały się w modny teraz styl eko, postaw na ołówki.

Dlaczego warto wybrać ołówki reklamowe z logo?

Z ołówków nie korzystamy wprawdzie tak często jak z długopisów, ale także warto mieć je pod ręką. Doskonale nadają się do zapisywania notatek, robienia rysunków, szkiców. Dzięki temu, że można wymazać napisy wykonane ołówkiem, doskonale nadają się także do planowania czy rozwiązywania krzyżówek.

Ołówki doskonale sprawdzają się dzisiaj jako gadżet w stylu eko. Są w końcu wykonane z naturalnego materiału, czyli z drewna oraz z grafitu. To powoduje, że po ołówki reklamowe z nadrukiem sięga obecnie tak wiele firm, które dzięki odpowiednio dobranym gadżetom reklamowym chcą podkreślić ważne dla nich wartości.

Oczywiście, nie można zapominać także o niskiej cenie, ponieważ ołówki reklamowe z logo można kupić naprawdę tanio. Ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu groszy za sztukę, a w przypadku zamówienia większego nakładu mogą być jeszcze niższe.

Ołówki reklamowe z nadrukiem

Aby ołówek mógł spełnić swoją funkcję marketingową, konieczne jest jego odpowiednie oznakowanie – spersonalizowanie. W tym celu najczęściej stosuje się technikę nadruku, lecz także można wykończyć je grawerunkiem laserowym.

Na ołówkach najczęściej umieszczane są nadruki logo firmy, co powoduje, że za każdym razem, gdy są używane, mogą o niej przypominać. Dzięki temu, że ołówki są także naturalne i eko, mogą również budować w oczach klientów wizerunek firmy, dla której ważna jest dbałość o środowisko naturalne.

Ołówki mogą być w całości pokryte nadrukami albo można zdecydować się na ołówki o naturalnym wyglądzie drewna, które uzupełnione są tylko pojedynczym nadrukiem.

Gdzie można kupić ołówki reklamowe?

Aktualnie ołówki reklamowe z nadrukiem oraz z grawerunkami laserowymi oferowane są przez wiele firm, które zapewniają swoim klientom dostęp do kompleksowej obsługi w ramach ich wykonania – od projektu aż do dostawy.

Aby zamówić ołówki z nadrukiem dla firmy, nie trzeba także udawać się do niej osobiście. Obecnie można również wygodnie zamawiać je online w firmach produkujących gadżety reklamowe na zamówienie. To wygodna opcja, ponieważ wystarczy tylko wypełnić formularz online, a potem opłacić zamówienie, a gotowe wyroby już w parę dni będą dostarczone pod wskazany adres.

Gdy zatem szukasz ekologicznego i praktycznego gadżetu reklamowego dla swojej firmy, pomyśl o ołówkach wykończonych logo. To inwestycja, która się opłaca!

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz