Oczyszczacz powietrza KC-A40EUW – oczyszcza, nawilża i jonizuje powietrze

Japoński producent oczyszczaczy powietrza- Sharp zdobył na naszym rynku niemałe zaufanie, co postawiło tego producenta na pierwszym miejscu najchętniej wybieranych urządzeń do filtracji powietrza.

Sharp- od ołówka do oczyszczaczy powietrza

Sharp swój początek datuje na 1912 rok, a przedsiębiorstwo swoją przygodę rozpoczęło od produkcji klamer zatrzaskowych do pasków, następnie wyprodukowano pierwszy ołówek mechaniczny, który stał się inspiracją do nazwy przedsiębiorstwa, niezmienionej do dziś. Szybki rozwój firmy, sprawił, że stała się ona znanym producentem elektroniki użytkowej, również w Polsce. Obecnie sharp oczyszczacz i nawilżacz powietrza to jedne z najbardziej popularnych urządzeń z kategorii sterylizujących powietrze.

Dla kogo oczyszczacz i nawilżacz sharp?

Obecnie, niestety jakość powietrza nie napawa optymizmem. W okresie jesienno-zimowym, mamy dodatkowo kłopoty, ze szkodliwym smogiem. Skutecznym i szybkim sposobem na zwalczanie różnego rodzaju zanieczyszczeń są oczyszczacze powietrza. Urządzenia tego typu są w stanie wyeliminować z powietrza takie zanieczyszczenia jak:

  • frakcje pyłów zawieszonych pochodzących ze smogu,

  • roztocza i kurz,

  • alergeny,

  • pleśń i grzyby,

  • wirusy i bakterie.

Jeśli natomiast w naszych czterech ścianach dodatkowo narzekamy na zbyt suche powietrze, warto postawić na oczyszczacz i nawilżacz sharp, np. popularny model Sharp KC-A40EUW oczyszczacz. Warto wiedzieć, że jakość powietrza jak również jego odpowiednie nawilżenie, ma bardzo duży wpływ na zdrowie, funkcjonowanie, koncentrację oraz zasypianie i zdrowy sen.

Sharp KC-A40EUW oczyszczacz, który Cię zaskoczy

Szukając skutecznego modelu do niewielkiego pomieszczenia, który nie zajmie dużo miejsca, ale będzie nawilżał i oczyszczał powietrze na wysokim poziomie, warto postawić na oczyszczacz i nawilżacz sharp, konkretniej Sharp KC-A40EUW oczyszczacz z funkcją nawilżania.

Kompaktowy kształt oraz brak ostrych krawędzi, sprawia, że nadaje się do pokoju dziecięcego. Cicha praca oczyszczacza ,dodatkowo czyni go świetnym sprzętem również do sypialni. Wieloetapowy proces oczyszczania, pozwala na eliminację 99,97% frakcji pyłów PM 2.5, funkcja jonizacji w najnowocześniejszej technologii marki sharp, umożliwia usuwanie także wirusów i bakterii. Funkcja nawilżania zapewnia, natomiast optymalny poziom wilgotności w powietrzu.

Sharp KC-A40EUW oczyszczacz, posiada 3 czujniki, 4 wskaźniki oraz 4 tryby pracy, ponadto blokadę rodzicielską, oraz kółka transportowe, ułatwiające przenoszenia urządzenia. Jeśli jesteśmy wzrokowcami i poczucie estetyki nie jest nam obce, oczyszczacze i nawilżacze sharp stają w tym miejscu na wysokości zadania, również model KC-A40EUW, obok, którego nie sposób przejść obojętnie.

Dlaczego warto postawić na skuteczny oczyszczacz powietrza?

Stale obniżająca się jakość powietrza, smog w sezonie grzewczym, negatywnie oddziałują na układ oddechowy, samopoczucie, czy nawet koncentrację. Takie urządzenia, jak oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania, skutecznie filtrują powietrze z zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy oddychać swobodnie we własnym domu. Dodatkowe nawilżenie pozytywnie wpłynie na zasypianie, jakość snu, ułatwiając funkcjonowanie również osobom cierpiącym na alergie.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

Dodaj komentarz