Najlepsze zabiegi kosmetyczne na twarz. Co warto wypróbować?

W gabinetach kosmetycznych na klientki i klientów czeka dzisiaj szeroka gama zabiegów. Wśród nich największą popularnością cieszą się te przeznaczone na twarz. Jakie z nich warto wziąć pod uwagę? Sprawdź z nami listę najlepszych zabiegów kosmetycznych!

Peelingi kwasowe – szeroka gama zabiegów do wyboru

Obecnie bardzo często w salonach kosmetycznych prowadzone są peelingi kwasowe. To rodzaj peelingów bazujących na kwasach, które mają wszechstronne działanie, między innymi pomagają w usuwaniu defektów kosmetycznych, odmładzają skórę, powodują, że wygląda zdrowiej i promiennie.

W porównaniu do kosmetyków kwasowych, jakie można kupić w drogeriach, te używane w salonach kosmetycznych mają wyższe stężenia, co powoduje, że zapewniają one znacznie lepsze efekty.

Peelingi kwasowe mogą być używane w przypadku różnych typów cery. W zależności od jej potrzeb kosmetyczka dobierze najlepszy rodzaj kwasu.

Mikrodermabrazja – precyzyjne oczyszczanie cery

Gdy cera jest zanieczyszczona, nie tylko staje się szara i ziemista, ale również częściej pojawiają się na niej rozmaite defekty, na przykład wypryski, zaskórniki. Aby im zapobiegać, a także zmniejszać ich widoczność, warto korzystać z profesjonalnych zabiegów oczyszczających cerę.

Mikrodermabrazja jest bardzo skutecznym, ale jednocześnie delikatnym typem peelingu mechanicznego, który wykonywany jest za pomocą specjalnych urządzeń z głowicami diamentowymi albo korundowymi.

Za pomocą mikrodermabrazji można sprawić, że cera będzie gładka, rozświetlona, wolna od zaskórników i innych drobnych defektów. Bardzo często zabieg ten jest również prowadzony jako przygotowanie cery przed innymi procedurami.

Gdy poszukiwany jest dobry salon kosmetyczny Gliwice – https://cataleyabeauty.pl/ dają dostęp do polecanych punktów, gdzie można skorzystać z profesjonalnego oczyszczania cery oraz innych typów zabiegów kosmetycznych.

Infuzja tlenowa

Wśród popularnych zabiegów używanych w celu regeneracji i odmłodzenia skóry twarzy w gabinetach kosmetycznych znajduje się też infuzja tlenowa. To zabieg, który polega na zastosowaniu specjalnego urządzenia wtłaczającego w skórę tlen hiperbaryczny wraz z dodatkowymi substancjami aktywnymi.

Za pomocą infuzji tlenowej można od razu uzyskać zachwycające efekty, ponieważ cera jest wtedy bardziej napięta, nawilżona i wygładzona. Można także zaobserwować rezultaty długoterminowe, między innymi redukcję defektów i ogólną poprawę stanu skóry.

Jeszcze więcej zabiegów kosmetycznych przeznaczonych na twarz można znaleźć już teraz na stronach WWW gabinetów.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz