Najlepsze zabiegi kosmetyczne na twarz. Co warto wypróbować?

W gabinetach kosmetycznych na klientki i klientów czeka dzisiaj szeroka gama zabiegów. Wśród nich największą popularnością cieszą się te przeznaczone na twarz. Jakie z nich warto wziąć pod uwagę? Sprawdź z nami listę najlepszych zabiegów kosmetycznych!

Peelingi kwasowe – szeroka gama zabiegów do wyboru

Obecnie bardzo często w salonach kosmetycznych prowadzone są peelingi kwasowe. To rodzaj peelingów bazujących na kwasach, które mają wszechstronne działanie, między innymi pomagają w usuwaniu defektów kosmetycznych, odmładzają skórę, powodują, że wygląda zdrowiej i promiennie.

W porównaniu do kosmetyków kwasowych, jakie można kupić w drogeriach, te używane w salonach kosmetycznych mają wyższe stężenia, co powoduje, że zapewniają one znacznie lepsze efekty.

Peelingi kwasowe mogą być używane w przypadku różnych typów cery. W zależności od jej potrzeb kosmetyczka dobierze najlepszy rodzaj kwasu.

Mikrodermabrazja – precyzyjne oczyszczanie cery

Gdy cera jest zanieczyszczona, nie tylko staje się szara i ziemista, ale również częściej pojawiają się na niej rozmaite defekty, na przykład wypryski, zaskórniki. Aby im zapobiegać, a także zmniejszać ich widoczność, warto korzystać z profesjonalnych zabiegów oczyszczających cerę.

Mikrodermabrazja jest bardzo skutecznym, ale jednocześnie delikatnym typem peelingu mechanicznego, który wykonywany jest za pomocą specjalnych urządzeń z głowicami diamentowymi albo korundowymi.

Za pomocą mikrodermabrazji można sprawić, że cera będzie gładka, rozświetlona, wolna od zaskórników i innych drobnych defektów. Bardzo często zabieg ten jest również prowadzony jako przygotowanie cery przed innymi procedurami.

Gdy poszukiwany jest dobry salon kosmetyczny Gliwice – https://cataleyabeauty.pl/ dają dostęp do polecanych punktów, gdzie można skorzystać z profesjonalnego oczyszczania cery oraz innych typów zabiegów kosmetycznych.

Infuzja tlenowa

Wśród popularnych zabiegów używanych w celu regeneracji i odmłodzenia skóry twarzy w gabinetach kosmetycznych znajduje się też infuzja tlenowa. To zabieg, który polega na zastosowaniu specjalnego urządzenia wtłaczającego w skórę tlen hiperbaryczny wraz z dodatkowymi substancjami aktywnymi.

Za pomocą infuzji tlenowej można od razu uzyskać zachwycające efekty, ponieważ cera jest wtedy bardziej napięta, nawilżona i wygładzona. Można także zaobserwować rezultaty długoterminowe, między innymi redukcję defektów i ogólną poprawę stanu skóry.

Jeszcze więcej zabiegów kosmetycznych przeznaczonych na twarz można znaleźć już teraz na stronach WWW gabinetów.

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

Dodaj komentarz