Łóżka rehabilitacyjne w asortymencie bezpłatnej wypożyczalni internetowej

1000 łóżek rehabilitacyjnych trafiło właśnie do asortymentu bezpłatnej wypożyczalni prowadzonej przez Fundację Eco Textil. Łóżka można wypożyczać na 2,3 lub 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Osoba wypożyczająca ponosi jedynie koszty przesyłki.

Nowy sprzęt

Łóżka rehabilitacyjne są w pełni sterowane elektrycznie. Ich stabilna konstrukcja i wiele funkcjonalności sprawia, że są niezwykle pomocne w procesie leczenia schorzeń ortopedycznych i rekonwalescencji pacjentów.

To najbardziej zaawansowany model dostępny na rynku, wyposażony w dwa materace – piankowy i przeciwodleżynowy. Samopompujące materace przeciwodleżynowe znacznie przyspieszają proces rekonwalescencji w domowych warunkach. Ich działanie wpływa na usprawnienie przepływu krwi – nie powstają nowe odleżyny, a te już powstałe są leczone szybciej – mówi Monika Lipnicka z Fundacji Eco Textil.

Każde łóżko wyposażone jest też w barierki zabezpieczające, podnoszone i opuszczane za pomocą jednego przycisku. Barierki można podnieść na wysokość 30 centymetrów ponad materac.

W asortymencie wypożyczalni znajduje się również inny sprzęt

Do dyspozycji wypożyczających są też stabilne rowery trójkołowe, dostępne w trzech rozmiarach – dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także wózki, które pomagają w przemieszczaniu się osobom niepełnosprawnym motorycznie. Wypożyczyć można również kule ortopedyczne i balkoniki rehabilitacyjne ułatwiające utrzymanie pionowej postawy ciała. Sprzęt dostępny jest dla osób prywatnych.

Jak wypożyczyć sprzęt?

Aby otrzymać konkretną rzecz, należy wypełnić wniosek dostępny na stronie Fundacji Eco Textil. Wniosek rozpatrywany jest w przeciągu 24 godzin. Przypominamy, że wypożyczający ponosi jedynie koszt związany z dostarczeniem i odebraniem sprzętu.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz