Kurs angielskiego z nativem – Najistotniejsze zalety

O współpracy z native speakerami mówi się współcześnie wiele, a kursy prowadzone przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym stały się szczególnie popularne. Kurs angielskiego z native speakerem, pod okiem doświadczonego dydaktyka, może zapewnić uczniom niezwykłe benefity. Oto największe korzyści konwersacji z angielskim native speakerem.

Kurs angielskiego z native speakerem to precyzyjna wymowa

W dzisiejszych czasach trudno stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Jeżeli zachwyca Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native’a z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim aspiracją jest nauka brytyjskiej wymowy, znajdź native’ów pochodzących z Wysp Brytyjskich.

Z native speakerem osiągasz pewność siebie w mówieniu

Ucząc się angielskiego przez kontakt z nativem (np. w czasie kursu angielskiego online przez Skype – https://talkback.pl/angielski-przez-skype/) systematycznie szlifujesz swój język. Prowadząc dialog z native speakerem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji rozmowy.

Nauka angielskiego z nativem to styczność z autentycznym językiem angielskim

Im bardziej autentyczny jest język, z którym masz styczność, tym prędzej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego.  Lekcje z nativem to rodzaj nauki, w której prowokujesz rzeczywistą sytuację rozmowy i możesz na bieżąco korygować błędy.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

Jeśli kurs angielskiego prowadzi lektor z polski, pokusa mówienia do niego w języku polskim jest spora. Kurs angielskiego z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, co błyskawicznie daje wspaniałe wyniki. Właściwy native wie, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Native speaker uczy interesujących faktów

Zajęcia na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań może okazać się ewidentnie prostszą, a w dodatku bardziej fascynującą drogą do edukacji językowej. Poza tym nauka angielskiego staje się nieporównanie łatwiejsza, gdy okazuje się, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych pasji.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz