Karty podarunkowe dla fanów mody

Karty podarunkowe stają się coraz częściej wybieraną formą prezentu – i to z różnych okazji. Dzieje się tak dlatego, że są prezentem zawsze trafionym: o ile trafimy w kategorię produktów odpowiadającą obdarowanej osobie, cała reszta leży po jej stronie, a my możemy być pewni, że będzie zadowolona z dokonanych zakupów. Innymi słowy: rozwiązanie to daje dużą dozę wolności w wyborze dla obdarowanego. Dziś przyjrzymy się dwóm propozycją z branży mody. Zobaczmy, jak działa karta podarunkowa Zalando oraz karta podarunkowa ABOUT YOU.

Moda na kartę – karta na modę

Moda na karty podarunkowe trwa w najlepsze. To świetne rozwiązanie, kiedy nie znamy szczegółowo gustu i potrzeb osoby obdarowywanej. Nie musimy wiedzieć, czy solenizantka marzy o zegarku na rękę, czy może potrzebuje nowej bluzki. Nie musimy też zwracać uwagi na to, czy preferuje drogie markowe ubrania, czy gustuje w propozycjach mniej popularnych producentów. Jeśli zdecydujemy się na kartę podarunkową, te decyzje będą należały do niej.

Wystarczy tylko wybrać branżę, w której funkcjonuje sklep, do którego kartę podarunkową wybierzemy. Inne będą karty podarunkowe dla graczy, inne dla zapalonych czytelników. Jednak karta podarunkowa do sklepu z ubraniami przyda się każdemu. Ostatecznie nie trzeba być zapalonym fanem mody, by co jakiś czas odświeżać swoją garderobę.

Karta podarunkowa Zalando

Karta podarunkowa Zalando pozwala na zakupy w sklepie oferującym modę damską, męską i dziecięcą. Do wyboru mamy nie tylko ubrania wszelkiego rodzaju i od różnych producentów, ale także obuwie i rozmaite dodatki: torebki, biżuterię, okulary, zegarki, a nawet kosmetyki. Bez wątpienia każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poza tym Zalando słynie z częstych i dużych promocji, a środki zgromadzone na karcie można wydawać także na rzeczy przecenione, nie tracąc żadnych upustów.

Zalando ma bardzo szerokie możliwości kart prezentowych. Karta podarunkowa Zalando może mieć różne formy – fizycznej karty lub wirtualnej (pliku PDF). Możemy przebierać wśród wielu gotowych motywów graficznych, a nawet dodać własne zdjęcie, które znajdzie się na karcie oraz dopisać krótką wiadomość. Jeśli kupujemy kartę za pośrednictwem strony Zalando, możemy wybrać dowolną wartość karty, natomiast kupując kartę stacjonarnie, mamy wybór kilku różnych wartości.

Karta podarunkowa ABOUT YOU

Karta podarunkowa ABOUT YOU to alternatywa dla wcześniej przedstawionej propozycji. Dzięki niej możemy kupić towary w sklepie ABOUT YOU. Tu również znajdziemy szeroki wybór odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej. Możemy wybierać wśród rozmaitych kategorii ubrań, bielizny, butów, odzieży sportowej, domowej oraz akcesoriów. Stale obecne są także wyprzedaże.

Obecnie kartę podarunkową ABOUT YOU możemy kupić tylko stacjonarnie, w sklepach sieci Żabka, Auchan i Inmedia. Choć sklep planuje sprzedaż kart także za pośrednictwem swojej strony, na razie opcja ta nie jest jeszcze dostępna. Karta ABOUT YOU nie ma limitu czasowego i można ją wykorzystać w dowolnym momencie.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz