Jakie przysmaki sprawdzą się względem twojego pupila?

Przysmaki to świetny sposób na zabawę i trening z psem. Niektóre rasy, bardziej łase na smakołyki, potrafią wiele zrobić, aby otrzymać nagrodę. Hodowcy wykorzystują ten fakt do nauki reagowania na komendy. Zwierzak chętniej wraca do opiekuna, gdy spodziewa się otrzymać coś dobrego. Dzięki temu polecenie szybciej zapada w pamięć. Do czego oprócz motywacji służą smakołyki dla psów? Jak oswoić czworonoga z nową karmą? Czy warto sięgnąć po smakołyki zrobione w 100 proc. z mięsa? Kiedy łatwiej nauczyć psa czyścić zęby szczotką i pastą? Warto wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać przysmaki dla kotów i psów. 

Smakołyki dla psów to dobry sposób na zapoznanie z nowymi smakami. Drobna przekąska może posłużyć jako test, czy zwierzak z aprobatą przyjmie inną karmę. Warto kupić najpierw małą mięsną atrakcję i przekonać się, czy pies ją chętnie zjada. W ten sposób nie ryzykujemy, że zakup większego opakowania okaże się nietrafiony i uniknąć dylematów, co zrobić z niechcianym workiem karmy. Otwartego opakowania nie zwrócimy do sklepu. Ciekawą propozycję na przysmaki dla psów 100 proc. mięsa, z cielęciny, jagnięciny lub indyka, znajdziemy w sklepie internetowym karmawataha.pl.

Kostka po treningu to dodatkowa porcja białka

Przysmaki dla psów w postaci kostki są ciekawą propozycją do nagradzania po treningu. Skład kostki został opracowany w taki sposób, aby dostarczyć psu porcję białka, zdrowych tłuszczy, a także surowego włókna i popiołu. Właściwie skomponowane proporcje wspomagają działanie metabolizmu. Łatwo wziąć je ze sobą na spacer. Przysmaki dla psów nie zajmują wiele miejsca. Kilka sztuk z łatwością zmieści się w kieszeni lub sportowej nerce, a całe opakowanie w plecaku.

Dentystyczne przysmaki dla kotów i psów – zdrowe i mocne zęby

Przyzwyczajenie psa lub kota do czyszczenia zębów pastą i szczoteczką nie jest łatwe. Zwierzaki nie lubią, gdy do pyska zbliża się ręka z dziwnie wyglądającym przyrządem. Hodowcy radzą, aby wykorzystać moment, kiedy pies jest zmęczony, wieczorem lub po długim spacerze. Jeżeli brakuje nam cierpliwości do długiego oswajania pupila z myciem zębów, rozwiązaniem są dentystyczne przysmaki dla psów. Pomagają usuwać osad z zębów, zanim przylegnie do nich jako kamień. Struktura gryzaka została opracowana w taki sposób, aby czyścić zęby. Dzięki gryzieniu czworonóg zadba o higienę zębów oraz je wzmocni. Warto skorzystać z różnych opcji smakołyków do zabawy, treningu i zadbania o kondycję czworonoga.

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

Dodaj komentarz