Jak pakować prestiżowe produkty? Wybierz pudełka na magnes z nadrukiem!

Aby produkty firmowe mogły wyglądać efektownie, warto zadbać o to, aby były one atrakcyjnie zapakowane. W tym celu można zastosować rozmaite pudełka tekturowe – także te wykończone praktycznym zamknięciem na magnes oraz personalizowanym nadrukiem.

Pudełko na magnes – efektowne i praktyczne

Pudełka tekturowe mogą być zamykane na wiele sposobów. Te najtańsze po prostu zaklejane są za pomocą taśmy klejącej. Te nieco droższe mogą mieć praktyczną klapkę ze skrzydełkami, która pozwala na łatwe zamknięcie opakowania. Stosowane są także pudełka z dopasowanym do spodu wieczkiem, które nakłada się jedno na drugiej.

Poza powyższymi materiałami warto także zwrócić uwagę na jeszcze jedno, a mianowicie na pudełka na magnes z nadrukiem. To rodzaj materiałów opakowaniowych, które są nie tylko praktyczne, lecz także bardzo efektowne.

Pudełka wyposażone w magnes znajdujący się na klapce pozwalają na łatwe i szybkie otwieranie i zamykane, ale jednocześnie mają niebanalny wygląd i podnoszą prestiż znajdujących się w ich środku przedmiotów.

Kiedy warto zastosować pudełka na magnes z nadrukiem?

Efektowne pudełka na magnes z nadrukiem mogą być wykorzystane w wielu celach:

  • Służą do pakowania produktów, które mają wysoką wartość, na przykład jak biżuteria, elektronika, drogie kosmetyki, perfumy, galanteria skórzana.
  • Umieszczane są w nich gadżety firmowe, na przykład jak artykuły piśmiennicze lub inne drogie przedmioty.
  • Wykorzystywane są do tworzenia upominków firmowych – wyglądają wtedy bardzo elegancko i doskonale nadają się jako prezent na różnorodne okazje.
  • Stosowane są także do paczek PR z produktami, na przykład wysyłanych przez firmy do ważnych klientów czy kontrahentów.

Personalizacja pudełek zamykanych na magnes

Pudełka wyposażone w magnetyczne zamknięcie mogą być poddane pełnej personalizacji. Oznacza to, że mogą być one całkowicie dopasowane do życzeń klienta, w tym do przeznaczenia pudełek oraz ich zawartości.

Firmy wykonujące pudełka na magnes z nadrukiem na zamówienie mogą umieścić na nim logo firmy oraz inne typy nadruków. Pudełka są uszlachetniane za pomocą wielu technik, na przykład jak foliowanie foliami błyszczącymi, matowymi, złocenie.

Dodatkowo wewnątrz pudełka mogą być umieszczone personalizowane przekładki wykonane z tektury albo z pianki, które dodatkowo chronią umieszczone w nich przedmioty.

Całe pudełko, aby wyglądać jeszcze ciekawiej, może być także uzupełnione o dodatki, na przykład o ozdobne kokardy lub inne dekoracje podkreślające prestiż zawartości opakowania i wpływające tym samym na postrzeganie firmy.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz