Jak można spędzić czas w Siedlisku Sobibór?

Ciężko o ładniejsze miejsca w Polsce niż Polesie Lubawskie. To właśnie tutaj w pobliżu rzeki Bug znajduje się piękna miejscowość Włodawa, gdzie można spędzić wakacje lub zorganizować wesele. Najlepiej nadaje się do tego Siedlisko Sobibór, wysoko oceniany obiekt z masą atrakcji. Jak można spędzić czas w tym wspaniałym miejscu? 

Nocleg

Siedlisko Sobibór to jedno z najwyżej ocenianych miejsc na Polesiu Lubawskim. Znane jest z odwiedzin licznych gwiazd telewizji, takich jak Barbara Kurdej-Szatan, Łukasz Nowicki czy Dorota Szelągowska. Pochlebne opinie nie biorą się znikąd. Siedlisko Sobibór to kompleks pięknych domków z tarasami i gankami do przenocowania. Można też wynająć osobny pokój lub studio w spichlerzyku albo nawet stajence.

Wszystkie domy znajdują się w pobliżu drzew i rozległych trawników do zabawy dla dzieci. Każdy z nich jest unikalny i indywidualnie wykończony. W domkach znajdują się meble starej daty, które unowocześnili właściciele obiektu. Dzięki temu wnętrza wyróżniają się specyficzną atmosferą dawnych czasów, ale przy ich pełnej sprawności i nowoczesności.

Organizacja wesela

Nowoczesne sale nie zawsze są spełnieniem marzeń pary młodej. Woleliby postawić na coś bardziej klimatycznego i kameralnego, co goście będą wspominali do końca życia. Siedlisko Sobibór oferuje możliwość wynajęcia całego kompleksu na całe 2 dni. W ten sposób można przenocować rodziny, które mają do dyspozycji wiele atrakcji ośrodka oraz okoliczną przyrodę. Dzięki wspólnym posiłkom, długim spacerom i zwiedzaniu okolicy wszyscy zacisną więzi i unikną nerwowych wesel w centrach miast.

Wrażenie robi miejscowa sala, która łączy nowoczesność ze starym, drewnianym stylem. Podawane jest tu przepyszne jedzenie, które można dostosować do różnorodnych diet. Przy ładnej pogodzie można zorganizować wesele na dworze, gdzie do dyspozycji pozostają drewniane stoły i ławy. Wszystko wśród okolicznych domków. Siedlisko Sobibór jest w stanie przenocować nawet 62 osoby. Impreza nie musi dotyczyć konkretnie wesela, ale też innych okoliczności rodzinnych lub firmowych.

Spotkania firmowe

Ciężko o lepszy odpoczynek dla pracowników niż ucieczka na łono natury. Mogą oni trochę odwyknąć od ciasnych biur oraz zatłoczonych miast. Siedlisko Sobibór nie musi być zresztą miejscem wypoczynku, ale twórczej pracy. Szefowie często organizują tu szkolenia, gdzie do ich dyspozycji pozostają dwie wielkie sale. Jedna może pomieścić 100 osób, a druga ma powierzchnię 70 m². To idealnie miejsce do spotkań biznesowych, kiedy trzeba np. ugościć gości z zagranicy. W ten sposób spojrzą na Polskę z innej strony, z dala od miejskiego zgiełku.

Atrakcje w pobliżu

Nocleg w Siedlisku Sobibór może być świetnym przystankiem na drodze do zwiedzenia okolicznych atrakcji. To właśnie we Włodawie organizowane są spływy kajakowe, gdzie przepływa Bug. Warto wybrać się do Poleskiego Parku Narodowego, znanego z nietypowej fauny i flory oraz licznych jezior. Można wybrać się z przewodnikiem w rejony Brześcia. Atrakcje czekają też na terenie obiektu. Okoliczny plac zabaw łączy się tu z ogromną przestrzenią, dzięki czemu na pewno nie zanudzą się dzieci. Do dyspozycji gości pozostaje altanka na 20 osób, miejsce na ognisko i strefa SPA. Organizowane są również Kulturalne Uprawy Tarasowe, gdzie występują znani artyści i gwiazdy estrady.

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

Dodaj komentarz