Impregnacja obuwia – zabezpiecz swoje buty!

Mało kto o tym pamięta, ale impregnacja obuwia jest naprawdę ważna i to tak naprawdę jedyny zabieg, który pozwala na zachowanie ich dobrej kondycji. Zwykłe czyszczenie sprawdza się zaledwie na chwilę, a impregnacja ochroni twoje obuwie przed błotem, trwałymi plamami oraz wodą. Sprawdź, jak zabezpieczyć swoje buty oraz jakie korzyści daje ci fachowa impregnacja. Pralnia chemiczna to jedyny sposób, aby wykonana raz usługa, przynosiła długotrwałe efekty i była opłacalna.

Jaki rodzaj obuwia należy impregnować?

Odpowiedź jest prosta – każdy. Każdy rodzaj obuwia należy zabezpieczać, szczególnie w klimacie, w którym żyjemy. Zarówno sneakersy, szmaciane tenisówki, jak i skórzane pantofle, czy kozaki wymagają szczególnej pielęgnacji, a impregnacja to zabieg, którego nie można pominąć. Korzystając z czyszczenia chemiczne oraz fachowej wiedzy specjalistów z naszej pralni możesz mieć pewność, że rodzaj wybranego impregnatu nie zagraża tkaninie twojego obuwia oraz pozwala na zachowanie ich estetycznego wyglądu przez bardzo długi czas. Nim odstawisz buty do szafy po zakończonym sezonie, najpierw przynieś je do nas. Po wizycie w naszym “spa” buty wyglądają jak nowe. To duża oszczędność, nie będziesz musiał kupować nowej pary za rok.

Dlaczego warto skorzystać z usług impregnowania w naszej pralni?

Przede wszystkim dlatego, że doskonale znamy się na tym, co robimy. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy wyróżniają się szeroką wiedzą na temat tkanin oraz ich poprawnej pielęgnacji. Korzystają z naszych usług, możesz mieć pewność, że z należytą dbałością i indywidualnym podejściem zajmiemy się twoim obuwiem. Dodatkowo, na naszych klientów czeka szereg rabatów oraz zniżek. Szczególnie polecamy skorzystać z karty rabatowej. Wykonywanie regularnych usług to doskonały pomysł na oszczędności w domowym budżecie. Dodatkowo możesz mieć pewność, że nasza pralnia znajduje się zawsze po drodze, zależy nam, aby być blisko potrzeb klientów.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz