Chcecie wynająć auto na ślub? Nie zostawiajcie tego na ostatni moment!

Coraz więcej par decyduje się na wynajmowanie samochodów na ślub. Aby spełnić swoje marzenie o przejażdżce w efektownym oldtimerem albo sportowym autem, warto jednak spieszyć się z rezerwacją. Najlepsze oferty błyskawicznie znikają z rynku, zwłaszcza wtedy, gdy ślub i wesele mają odbyć się w weekend!

Dlaczego warto wynająć samochód na ślub?

Dzień zaślubin jest jedyny w swoim rodzaju, dlatego pary, które przyrzekają sobie wtedy miłość, chcą, aby był on zapamiętany na wiele lat. Stąd też tak duża popularność różnych usług ślubnych, do których zalicza się między innymi wynajem samochodu.

Efektowny samochód na ślub, który dodatkowo wpisuje się w klimat wydarzenia, na przykład w stylu boho czy retro, sprawi, że ten dzień stanie się jeszcze piękniejszy. Samochód inny niż wszystkie będzie mógł wtedy podkreślić atmosferę celebry i jednocześnie dla wielu par stać się także spełnieniem marzeń, na przykład o przejażdżce autem z epoki.

Dodatkowo warto wskazać, że wynajęcie samochodu na ślub pozwala na wykorzystanie go podczas sesji plenerowej.

Jakie samochody wynajmowane są na ślub najczęściej?

Pary decydują się na wynajęcie samochodu, który albo wpisuje się w wybrany motyw ślubny, albo też stanowi on spełnienie marzeń, czyli przejażdżka nim daje wtedy jeszcze więcej satysfakcji.

Wśród najczęściej wybieranych samochodów na ślub można wydzielić trzy grupy:

1. Samochody retro – zarówno polskie, jak i zagraniczne oldtimery, które świetnie wyglądają na ślubach w stylu retro, vintage, boho czy rustykalnych.

2. Samochody luksusowe – do tej kategorii zaliczane są luksusowe auta typu limuzyna, które także mogą świetnie podkreślić wyjątkowość zaślubin.

3. Samochody sportowe – to nowość, która szybko zyskała bardzo duże powodzenie wśród par. Szybkie bolidy są często wybierane przez Panów Młodych, ale także ze względu na swoją prestiżowość lubiane są przez panie.

Kiedy wynająć auto do ślubu?

Na rozpoczęcie poszukiwań idealnego auta do ślubu warto zabrać się jak najwcześniej, ponieważ odłożenie go na później może spowodować problemy z dostępnością wymarzonego modelu. Właśnie dlatego zaleca się wykonanie rezerwacji co najmniej z półrocznym wyprzedzeniem, zwłaszcza wtedy, gdy ślub ma odbywać się w popularnych terminach.

Gdy potrzebne jest auto ślubne Śląsk – http://weddingcarservice.pl jest regionem, gdzie od dyspozycji par jest wiele firm specjalizujących się w wynajmie tego typu samochodów. Są one oferowane także z obsługą szofera, co powoduje, że para nie musi wtedy samodzielnie prowadzić auta, więc dojazd do kościoła, urzędu oraz na salę weselną jest wtedy jeszcze wygodniejszy.

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz