Brokatowy lakier hybrydowy – sposób na szybki manicure ze zdobieniem

Lakiery hybrydowe z dodatkiem brokatu przeżywają renesans. Błyszczące drobinki pasują do rozświetlonego makijażu i ubrań z fantazją. Pokazują, że potrafimy bawić się modą i mamy do siebie dystans. Jak wykonać ten typ manicure’u szybko i efektownie?

Na szczęście dzisiaj brokatowe paznokcie nie kojarzą się nam tylko ze świętami i karnawałem, czy dodatkiem do wieczorowej kreacji. Jeśli nie przepadasz za aplikowaniem pyłków, masz do wyboru inne, proste sposoby na zrobienie błyszczących paznokci. Możesz kupić top hybrydowy, w którym zatopiono brokat w kolorach srebrnym lub złotym. Dzięki niemu każdy Twój lakier może zmienić swój wygląd. Równie szybką i wygodną aplikację gwarantuje kolorowy lakier hybrydowy brokatowy. Wybór produktów z mieniącymi się drobinkami jest tak duży, że szkoda nie korzystać z nich przez cały rok!

Brokatowy lakier w wersji modern

Jeśli nie przepadasz za brokatem, przekonać Cię mogą nowoczesne interpretacje mieniących się kosmetyków. Taki jest różowy brokatowy lakier hybrydowy z czarnymi drobinkami Strawberry Mousse i kremowy Creme Vanilla od Cosmetics Zone – https://lakieryhybrydowe.pl/lakiery-hybrydowe-brokatem. Czarne paproszki mienią się bardzo delikatnie i efektownie kontrastują z jasnymi kolorami.

Równie ciekawą propozycją jest czarny brokatowy lakier hybrydowy ze srebrzystymi drobinkami. Tworzy on na paznokciach modny, kosmiczny efekt. Przypomina nocne niebo pokryte gwiazdami. Efekt futurystyczny zapewni również nowoczesna odsłona srebra. Ten produkt wygląda prawie jak płynny metal, w którym zatopiono drobne połyskujące opiłki. Tworzący monochromatyczną taflę srebrny lakier hybrydowy brokatowy będzie pasował do minimalistycznych stylizacji.

Delikatny połysk na co dzień i od święta

Co powiesz na bardziej casualową, ale niepozbawioną elegancji wersję brokatowego lakieru? Możesz wybrać jeden z klasycznych odcieni nude, np. beżowy, kremowy, pudroworóżowy z drobnym, subtelnie błyszczącym brokatem, który nadaje efekt pyłku i mieni się tak delikatnie, jak piasek w promieniach słońca. Lakiery tego rodzaju są naprawdę uniwersalne. Bardzo dobrze prezentują się w wersji ombre lub jako brokatowy baby boomer. Możesz dodać do nich efekt koronki lub przykleić pojedyncze kryształki na każdym paznokciu.

Kolory posypane brokatem

Drobinki różnej wielkości pozwalają stworzyć wiele stylizacji z charakterem. Niektóre błyszczą jak diamenty, inne niemalże wtapiają się w tło. Czerwony brokatowy lakier hybrydowy jest najczęściej wybierany na bożonarodzeniowe spotkania. W świątecznej atmosferze lubimy „kiczowate” świąteczne swetry, błysk lampek i… makijażu! Powstały również lakiery łączące efekt perłowy z brokatem oraz buteleczki pełne wielobarwnych cząsteczek, które przypominają confetti. Towarzyszą nam one podczas imprez i eleganckich uroczystości.

Nowoczesne stylizacje nie boją się błysku, ale zazwyczaj lakier hybrydowy z brokatem pokrywa maksymalnie dwa-trzy paznokcie, które zestawiamy z idealnie dobranymi, jednolitymi kolorami. By dodać manicure’owi kunsztu, warto wypróbować efekt matu lub namalować wzorki, np. modne artystyczne maźnięcia.

To oczywiście nie wszystkie możliwości połyskujących stylizacji, bo brokatowe wersje lakierów hybrydowych powstały już w niemalże wszystkich kolorach. Coraz śmielej zdobywają one serca (i dłonie) kobiet. Możesz wybrać np. niebieski, fioletowy lub zielony brokatowy lakier hybrydowy. Jeśli nie powstał jeszcze Twój ulubiony wariant kolorystyczny, możesz dodać połysku za pomocą  brokatowych pyłków.

Aktualizacje newslettera

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera

Dodaj komentarz