Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o. – fachowa obsługa dla firm w Bytomiu

Chcesz wybrać dobre biuro rachunkowe w Bytomiu? W takim przypadku sprawdź ofertę przygotowaną przez Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o., z którym prowadzenie własnego biznesu staje się jeszcze łatwiejsze.

Dlaczego warto skorzystać z obsługi księgowej?

Posiadanie własnej firmy związane jest z wieloma obowiązkami. Przepisy nakładają na przedsiębiorców wymóg prowadzenia księgowości, kadr i płac, tworzenia sprawozdań oraz wiele innych czynności.

Przedsiębiorca może w tym przypadku zdecydować się na zajmowanie się sprawami formalnymi samodzielnie, może stworzyć dział, który będzie za nie odpowiedzialny, ale może także zdecydować się na usługi biura rachunkowego.

Biura rachunkowe, określane także jako biura księgowe, zapewniają swoim klientom dostęp do rozbudowanej palety usług związanych z prowadzeniem firmy. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi zajmować się nimi samodzielnie, a przez to może oszczędzić czas, zmniejszyć ryzyko związanie z nieprawidłowymi rozliczeniami i niedotrzymywaniem terminów, a także zadbać o rozwój własnego biznesu.

W Bytomiu kompleksową obsługę księgową oraz dodatkowe usługi dla biznesu przygotowało Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o – https://brjb.pl/ Co oferuje swoim klientom?

Jakie usługi oferuje Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o.?

Działające w mieście Bytom Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o. zapewnia swoim klientom dostęp do przekrojowych usług związanych z prowadzeniem działalności w różnych formach. Kieruje ono swoje wsparcie zarówno do działalności jednoosobowych, jak i do różnych typów spółek.

Wśród usług, którymi zajmuje się Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o. z Bytomia, znajdują się poniższe:

  • Prowadzenie księgowości – biuro zajmuje się pełną księgowością i prowadzi księgi rachunkowe, a także podatkowe księgi przychodów i rozchodów (KPiR) i ryczałt od przychodów ewidencjonowanych.
  • Prowadzenie spraw podatkowych – ewidencje rozliczenia VAT oraz akcyzy, przygotowywanie deklaracji.
  • Prowadzenie kadr i płac – przygotowywanie i prowadzenie akt pracowniczych, rozliczeń z ZUS w ramach programu Płatnik.
  • Pomoc w zakładaniu i prowadzeniu firmy – w ramach przekształceń, tworzenia struktur biznesowych, obsługi CEDIG oraz KRS.
  • Doradztwo – podatkowe, prawne i w innym zakresie zależnie od potrzeb klienta.
  • Reprezentacja klientów – w trakcie kontroli organów podatkowych, ZUS, PIP oraz reprezentacja przed sądami administracyjnymi.
  • Inne usług dla klientów – rozliczanie wynajmu prywatnego, pomoc w sporządzaniu wniosków kredytowych i inne.

Więcej informacji związanych z prowadzeniem księgowości z Biurem Rachunkowym JB sp. z o.o. z Bytomia można znaleźć na jego witrynie.

Biuro Rachunkowe JB Sp. z o.o.

ul. Pszczyńska 13, 41-902 Bytom

tel.: tel. 531 502 834

e-mail: biuro@brjb.pl

KRS: 0000872206 / NIP: 6263040916

Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz