Krwawy atak w Siedlcach. Trwa policyjna obława

2
Siedlce

To, co wydarzyło się w tym autobusie, wstrząsnęło całym miastem. Siedlce około godziny 8:00. Nagle na stojącego w autobusie mężczyznę rzuca się nieznany napastnik. Mężczyzna wbił mu ostry przedmiot w szyję i korzystając z zamieszania ucieka. Policjanci tropią go już niemal 12 godzin.

Zaatakowany 41-latek dotąd nie może się otrząsnąć. Mężczyzna nie jest w stanie zrozumieć dlaczego i przez kogo został zaatakowany. Jechał właśnie autobusem linii numer 3, kiedy zaatakował go nieznajomy. Ostre narzędzie wbił 41-latkowi w szyję i uciekł najszybciej, jak mógł. Nikt nie zdążył go zatrzymać ani dogonić. Pasażerowie zajęli się krwawiącą ofiarą.

Kiedy na miejscu zjawiła się policja z Komendy Miejskiej Policji Siedlce, rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Natomiast 41-latka przewieziono do szpitala. Szybko okazało się, że sprawa jest trudniejsza, niż policjanci na początku sądzili.

ZOBACZ TAKŻE: Horror w Białymstoku. Mieszkańcy nie mogą się otrząsnąć

Siedlce: Zaatakował nieznajomego i uciekł

Jeden z członków zespołu ds. komunikacji społecznej siedleckiej komendy, Agnieszka Świerczewska, przyznała, że policja wciąż nie namierzyła agresora. Funkcjonariusze są jednak w posiadaniu materiału wideo z kamer monitoringu komunikacji miejskiej. Liczą, że dzięki temu uda się schwytać agresora.

 – Sprawca nie jest znany. Zabezpieczyliśmy monitoring z autobusu – podaje Agnieszka Świerczewska.

Mężczyzna, choć wciąż nieuchwytny, ma niebawem wpaść w ręce policji. Trwa bowiem obława, mająca na celu dorwanie napastnika, który zaatakował 41-latka. Problemów nastręcza masa niewiadomych – chociażby fakt, że nieznany jest motyw ataku na 41-letniego mieszkańca miasta Siedlce. Żeby tego było mało, dotąd nie wiadomo, czy mężczyznę dźgnięto nożem czy innym ostrym narzędziem.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński mu tego nie zapomni. Polityk PiS stanowczo mu odmówił

źródło: rmf24.pl

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

2 KOMENTARZE

  1. Jakby wiadomosc o tym czy byl dźgniety nozem czy gwoździem mialo rozwiazac zagadke. Porazka policja tylko dzieci za piwo potrafi ganiac

    5

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here