Tak zachodni internet podziwia Polaków! Nie ma wątpliwości – idziemy w dobrą stronę. ZOBACZ WIĘCEJ

Nie ma wątpliwości, że idziemy w dobrą stronę. Zwykli obywatele zachodnich mocarstw są postawą Polski i Polaków zdumieni, a wręcz wzruszeni. Nie ukrywają również niemałej zazdrości, bo ich ojczyzny… niestety, ale już praktycznie nie istnieją. Przynajmniej nie w tej formie, którą znamy. Dlatego przestrzegają nas, byśmy nie powielali ich błędów.

Im głośniej o kryzysie migracyjnym, tym większy w światowym internecie „bum” na Polskę. Nasz kraj stał się nieprawdopodobnie rozpoznawalny dosłownie w ciągu kilku miesięcy. Ludzie z niemal wszystkich krajów Europy i wielu świata piszą, że dotąd o Polsce wiedzieli bardzo mało, ale teraz – nasz kraj i nasz naród zyskał w ich oczach ogromny respekt.

Wiele anglojęzycznych materiałów o naszym kraju, Marszach Niepodległości, przywiązaniu do wiary i niezwykłej historii, pojawia się m.in. w najpopularniejszym, globalnym serwisie YouTube. Ludzie są bardzo zdziwieni tym, że nasz kraj istnieje aż ponad 1000 lat, że mieliśmy królów, że podbijaliśmy i byliśmy podbijani, a przede wszystkim – że tak wiele razy nasi przodkowie oddawali życie z niepodległość Ojczyzny.

ZOBACZ TEŻ: Zachód strzelił sobie w stopę? Coraz więcej obcokrajowców wybiera Polskę!

Trzy miesiące temu pewien Amerykanin stworzył i zamieścił na YT klip o antyislamskim marszu Polaków, który odbył się przy okazji Marszu Niepodległości w 2015 r. „To był największy marsz w historii Polski” – mówi w materiale narrator. Film obejrzało już prawie milion osób, przy czym liczby te rosną w błyskawicznym tempie. Pojawiło się też mnóstwo komentarzy, z których kilka przedstawiamy poniżej. Na przykład szwedzki internauta napisał: „To jest piękne, jestem we łzach!”, po czym bardziej rozwinął swoją wypowiedź.

„To jest piękne! Jestem we łzach. Po prostu chciałem, żeby moja ojczyzna była taka sama, ale jest przeciwnie. Głupi, politycznie poprawny kraj (Szwecja) troszczy się bardziej o muzułmańskich imigrantów, niż o własnych obywateli” – przekazał poruszony Szwed. „Nigdy nie popełnijcie tego samego błędu, co my! Niech Bóg błogosławi moich polskich braci – zakończył.

ZOBACZ TEŻ: Konserwatyści w USA ŚWIĘTUJĄ, bo Trump odwiedzi Polskę, a nie Niemcy! Są wzruszeni filmem z Polski!

„Szacunek i miłość z Węgier! Macie ze ze sobą +9 milionów ludzi (populacja Węgier – red.)! Będziemy walczyć razem moi chrześcijańscy bracia Polacy!” – komentuje z kolei jeden z madziarskich bratanków.

Za Polaków trzymają kciuki nawet w… Chinach. „Wspieram z Chin! P…ć muzułmanów!” – napisał, znacznie mniej poprawnie, inny użytkownik, otrzymując podobną ilość „łapek”.

„Nie wiedziałem o tym. Zyskałem teraz mnóstwo szacunku dla Polski. Dobra robota” – napisał inny użytkownik wyraźnie zdumiony po obejrzeniu filmu.

„Tak bardzo kocham teraz Polskę. Szacunek!” – rzucił inny użytkownik, zdobywając aprobatę ponad 600 użytkowników. „Dziękujemy. Skąd jesteś?” – spytał jeden z Polaków. „Z USA, ale chciałbym być z Polski” – odpowiedział.

Opinii jak te wyżej są tysiące. A w całym internecie? Zapewne setki tysięcy, jeśli nie miliony. Pokazuje to, że nie jest tak, jak wmawiają nam politycy unijni i neoliberałowie z PO czy Nowoczesnej, że jesteśmy rasistami, którymi pogardza świat. My po prostu dbamy o bezpieczeństwo naszego kraju i narodu, a – co widać w sieci, która jako jeden z niewielu środków przekazu nie została jeszcze doszczętnie zmanipulowana – zgadza się z nami większość. Lewicowe, liberalne, proimigracyjne materiały nie cieszą się bowiem taką popularnością. Wręcz przeciwnie – ich propagatorzy muszą wyłączać oceny i komentarze, by prawdziwe nastroje społeczne nie wyszły na jaw.

Polska stała się synonimem przytomnego myślenia, patriotyzmu i przywiązania do kultury, a nie – jak wmawiają nam chorzy na ślepą poprawność polityczną – ciemnogrodu i zaściankowości. Polacy coraz dobitniej dają zachodnim elitom do zrozumienia: Budujcie sobie multi-kulti, ale w Brukseli, Berlinie i Paryżu – nie u nas.

Marcin Palion

Marcin Palion

Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?