Islam już w Polsce. Nastolatki naprawdę to robią!

4
Warszawa islam Polska TVP

Aż trudno uwierzyć, że takie sceny mogą mieć miejsce w naszym kraju. Niestety, jak się okazuje islamizacja postępuje także w Polsce. W jednym ze swoich materiałów Telewizja Polska opisała przypadek młodej, 16-letniej dziewczyny, której zradykalizowany islam pomieszał w głowie. Co najgorsze, jak podaje TVP – to nie jest jedyna osoba, która narażona jest na działanie radykalnej wiary imamów. Warszawa już staje się placem działania radykałów.

Tę sprawę opisało TVP Warszawa. Nikt nie spodziewał się, że ta młoda 16-letnia dziewczyna przejdzie na islam. Jej rodzice mieli z nią świetny kontakt, ona sama uchodziła za uczynną, rozważną i bardzo dorosłą. A jednak stało się. Córka Wiktora i Oksany, imigrantów z Ukrainy, którzy przyjechali do Polski w trakcie wydarzeń na Majdanie, nie przejawiała z początku żadnych oznak radykalizacji.

Dziewczyna poszła do gimnazjum w Warszawie, gdzie miała być bardzo aktywną uczennicą i szybko wsiąknąć w polską kulturę i życie codzienne. W ramach lepszego wdrożenia się w polską kulturę chodziła na zajęcia po lekcjach. To na nich, jak podaje TVP w swoim reportażu, miała poznać ludzi z Ośrodka Kultury Muzułmańskiej. Ci mieli na nią niestety negatywny wpływ.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Telewizję Polską, dziewczyna szybko wkręciła się w islam, przyjmując go nawet i prędko się radykalizując. Wszystko postępowała do tego stopnia szybko i było tak gwałtowne, że 16-latka postanowiła nawet zerwać kontakty z rodzicami. Wyraziła nawet chęć poślubienia muzułmanina i ucieczki do Czeczenii.

ZOBACZ TAKŻE: Świat w żałobie. Nie żyje noblista, przeciwnik islamizacji

Warszawa: Islam wśród młodzieży coraz poważniejszy

Rodzice 16-letniej Ukrainki nie chcieli nic słyszeć o jakimkolwiek ślubie, a tym bardziej o wyjeździe. Zdecydowanie sprzeciwili się tym pomysłom, a wówczas wobec nich 16-latka miała zastosować przemoc. Do akcji wkroczyła więc fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Zdaniem jej pracowników choć dziewczyna zradykalizowała się na własne życzenie to kontakty z nią zerwać mieli rodzice, którzy także mieli stosować przemoc wobec niej. Inaczej widzi to jednak adwokat Maciej Kryczka z Ordo Iuris, który reprezentuje Wiktora i Oksanę.

 – Jeżeli mówimy o przemocy w rodzinie Państwa R., to niewątpliwie jej sprawcą jest córka a ofiarami rodzice. To dziewczyna fizycznie zaatakowała swoją matkę i ojca. Rodzice mają pewność – za taką postawą ich dziecka stoi radykalna islamska grupa. Do czasu zetknięcia się z islamistami w Polsce, córka miała normalne relację z rodzicami – mówi Maciej Kryczka.

Sprawa jest bardzo przykra, gdyż poróżniła rodzinę, która uciekając przed dramatem wojny domowej na Ukrainie wpakowała się w gorsze kłopoty. Jak zdradza Wiktor i Oksana, od kiedy ich córka znalazła się pod opieką lewicowych wolontariuszy, szykowane dla niej mają być dokumenty umożliwiające wyjazd do Czeczenii. W tej sprawie odbyć ma się nawet rozprawa planowana na 13 września.

ZOBACZ TAKŻE: Ogromna afera! Pomnik smoleński w Warszawie zbezczeszczony

TVP ostrzega

Jak ostrzega jednak nadawca publiczny, przypadek 16-letniej imigrantki z Ukrainy nie jest odosobniony. W Warszawie coraz prężniej działają grupy, które mają radykalizować młode dziewczęta i chłopców. Mowa oczywiście nie tylko o migrantach, którzy przybyli do Polski, ale również Polaków. Najczęściej na celowniku grup radykalizujących znajdować się mają młodzi z problemami, którzy zrozumienie mają odnaleźć właśnie u tych, którzy ich radykalizują. Radykalny islam jest im przedstawiany jako odpowiedź na ich bóle i problemy.

źródło: wolnosc24.pl

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here