Gwiazda TVN sprzedawała się za pieniądze?! “Robiła obleśne rzeczy”

6

Zdumiewające informacje o gwieździe hitowego show telewizji TVN. O sprawie już rozpisują się duże media, i to nie tylko serwisy plotkarskie. To kolejny, poważny cios wizerunkowy dla telewizji z Wiertniczej. Co afera, to okazuje się, że ma coś wspólnego z TVN-em, a nawet programem… Top Model. Okazuje się, że Polki w Dubaju to nie tylko gwiazdy Insagrama i zwykłe zjadaczki chleba. 

Polacy byli wstrząśnięci, gdy wyszła na jaw “afera dubajska”. W dużym skrócie: chodzi w niej o to, że Polki w Dubaju sprzedawały się bogatym szejkom za pieniądze. Choć sumy dla przeciętnego człowieka wyglądają na duże, to robią znacznie mniejsze wrażenie, gdy zdamy sobie sprawę, co nasze rodaczki za te kwoty robiły. 

Jedna z gwiazd hitowego, szablonowego programu telewizji TVN, Top Model, jest zamieszana w „aferę dubajską”! Czy to oznacza, że ona również świadczyła swoje usługi bogatym panom za pieniądze? Informacje przekazane przez tabloidy są porażające.

Książka „Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka po swojej premierze okazała się fenomenem. Wszyscy chcieli dowiedzieć się, jak od wewnątrz wyglądała tzw. „afera 10dubajska”.

Od tamtego czasu temat nie był poruszany w mediach zbyt często, teraz jednak na światło dzienne wyszły nowe, zaskakujące fakty: proceder dalej trwa, a w jednym wyjeździe wzięła udział gwiazda TVN! 

Gwiazda Top Model TVN sprzedawała się za pieniądze?

Na instagramowym profilu Celebritygram ujawnione zostały wiadomości jednego z organizatorów tego typu wyjazdów z potencjalną uczestniczką. Organizator pisał przede wszystkim o wymaganiach, jakie musi spełniać wyjeżdżająca do Dubaju dziewczyna. Zdradza również, że interes wyjazdowy kwitnie – loty odbywają się co kilka tygodni, a dziewczyny, przyciągnięte obietnicą dużych pieniędzy i życia w luksusie, zgłaszają się coraz częściej.

Lecimy 15 kwietnia. Ty, ja i ta z „Top Model”, twoja koleżanka, Justyna. Ja będę was zawozić na imprezy i odwozić. Będę cały czas. Mam już bilet kupiony, będę w Katowicach dzień wcześniej przed wylotem. Pakuję was do auta i jedziemy do Szczecina po jeszcze jedną modelkę i lecimy do Dubaju ze Szczecina – opowiada mężczyzna. Media sugerują też, że kariera w Polsce nie wystarczyła modelce i szuka nowych sposobów zarobku.

Polki w Dubaju w cenach promocyjnych

Ponadto organizator dochodowego wyjazdu zaznacza, że kobieta za wypad do Dubaju otrzyma około 20 tys. złotych. Zaznacza jednak, że te pieniądze nie są wynagrodzeniem “za ładną buzię, tylko za seks”. A szejkowie miewają naprawdę niecodzienne wymagania. Organizator wymienia wiązanie, sikanie i uprawianie seksu w kilku lub po kolei. Pojawiały się też informacje o koprofagii, czyli spożywaniu stolca szejków, ale już za 30 tys. dolarów. 

Oni lubią też seks analny, bo u nich jest to Haram, czyli zakazane – doprecyzował organizator. Następny wylot odbędzie się 28 czerwca, a chętnych nie brakuje. Jak twierdzi autor Piotr Krysiak, kobiety te prowadzą zazwyczaj podwójne życie i większość z nich to kobiety znane z telewizji, bywalczynie warszawskich salonów.

źródło: pikio.pl

Marcin Palion

Marcin Palion

Redaktor naczelny
Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

loading...

6 KOMENTARZE

  1. Dno moralne i fakt,że pieniądz zrobił z nich szmaty.To te,co chodzą na zcarne marsze,popierają aborcje na zyczenie i inne dewiacje.Ciekawe czy ich rodzice o tym procederze wiedzą!

    5

    0
  2. Żadna rewelacja. Jeśli nikt ich nie zmusza to zgodnie z z maksymą – chcącemu nie dzieje się krzywda.

    1

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here