Policja w akcji! Grabowski drży o życie córki

4
Świat według Kiepskich
Fot. YouTube.com

Andrzej Grabowski żyje w wielkich strachu. Uwielbiany aktor serialu “Świat według Kiepskich” jest pełen troski o życie swojej ukochanej córki Katarzyny. W sprawę zaangażowana została policja.

Grabowski, choć ma bardzo bogatą karierę i wystąpił w wielu kultowych polskich filmach i serialach, to większość Polaków kojarzy go jako Ferdka Kiepskiego. Choć do roli głównej postaci sitcomu przymierzanych było wiele nazwisko, to on ostatecznie stał się tytułowym “Kiepskim”.

“Świat według Kiepskich” – batalia o główną rolę

Co ciekawe, początkowo Ferdkiem miał być albo Krzysztof Kowalewski, który ostatecznie zrobił karierę w innym sitcomie, a mianowicie w “Daleko od noszy”, w którym wcielił się w rolę ordyantora Zygmunta Łubicza, albo Ryszard Kotys. Ten drugi jednak dołączył do obsady “kiepskich” jako Marian Janusz Paździoch i bawi Polaków grając znienawidzonego przez Ferdka “mendowatego” sąsiada.

Teraz Andrzej Grabowski ma jednak ogromne zmartwienie, które bardzo przeszkadza mu w wykonywaniu pracy aktora. Córka artysty Katarzyna jest bowiem bardzo mocno prześladowana przez stalkera. Stalking stał się na tyle poważny, że rodzina Grabowskich musiała poprosić o interwencję policję, która zajmuje się sprawą.

Andrzej Grabowski martwi się o córkę

Córka aktora znalazła się w niebezpieczeństwie, przez gnębicielkę. Mimo, że organy ścigania zajmują się problemem Grabowskiej, artystę to nie uspokaja. Kasia jest dla niego bowiem oczkiem w głowie.

– Kasia, owszem, wychodzi za mąż w wakacje, ale nie jest w ciąży. Tę plotkę puściła jakaś jej… dzisiaj mówi się o takiej osobie stalkerka. Młoda dziewczyna dostała fioła na punkcie Kasi i zmyśla bzdury na jej temat. Ja do Kaśki: natychmiast to sprostuj! Bo nie będziesz w tej ciąży i ona jeszcze gotowa napisać, że usunęłaś – poinformował Andrzej Grabowski.

Gwiazdor Polsatu boi się oprawcy

Rodzina chciałaby, aby problem ze stalkerką został jak najszybciej rozwiązany. Nie wiadomo bowiem do czego może posunąć się prześladowczyni. Staking bywa bowiem bardzo groźny, o czym na własnej skórze przekonały się mnóstwo gwiazd zarówno polskiego jak i zagranicznego showbiznesu.

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Dziennikarz NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here