Koszmar Grabowskiego! Ratunkiem ciężka operacja

5
Świat według Kiepskich

Andrzej Grabowski jest jednym z najbardziej lubianych polskich aktorów. Sympatie Polaków zyskał przede wszystkich jako Ferdek Kiepski w hicie telewizji Polsat „Świat według Kiepskich”. Kultowy artysta, żeby wrócić do formy i bawić widzów musiał pokonać groźną chorobę.

W związku ze schorzeniem Grabowski nagle stracił na wadze aż 40 kilogramów! Fani artysty są przerażeni takim obrotem spraw. W końcu kojarzą serialowego Ferdka, jako jegomościa z wielkim brzuchem. Pasował on do koncepcji sitcomu, bowiem Halinka, w którą wciela się Marzena Kipiel-Sztuka twierdzi, że sam jest winny temu, iż się „zapuścił” przez żłopanie „Mocnego Fulla”.

Gwiazdor serialu „Świat według Kiepskich” nagle schudł 40 kilogramów

Sprawa jest jednak poważna. Aktor nim gwałtownie schudł, poważnie zaczął tyć. W końcu doszło do tego, że Andrzej Grabowski zaczął wnosić na wagę aż 150 kilogramów. Na jego zdrowiu mogło się to odbić tragicznie. Sympatycy aktora bardzo się zaniepokoili, bowiem zrzucenie tak wielkiej wagi, w tak krótkim terminie jest niezdrowe. Artysta wyszczuplał bowiem o 40 kilogramów w trzy miesiące.

„Super Express” wskutek dziennikarskiego śledztwa dotarł do źródła problemów zdrowotnych aktora.

Okazało się, że nadwaga mogła doszczętnie zrujnować organizm Grabowskiego. Jakiś czas temu przeszedł on bowiem zabieg polegający na wszczepieniu endoprotezy biodra. Problem polegał jednak na tym, że aktor w związku z nieumiarkowaniem w jedzeniu i pici drastycznie tył, co ostatecznie doprowadziło do przeciążenia protez.

W związku z powyższym zalecenie lekarzy było oczywiste. Aktor musiał zaczął zrzucać „balast”, w przeciwnym razie czeka go tragedia.

Andrzej Grabowski przeszedł dwie operacje

– Kłopoty z wagą zaczęły się u pana Andrzeja kilka lat temu. Po tym, jak poddał się operacji wszczepienia endoprotezy bioder, aktor znacznie przytył. To sprawiło, że protezy uległy przeciążeniu. Lekarze kategorycznie kazali mu schudnąć – czytamy na łamach „Super Expressu”.

Artysta jednak nie schudł w sposób naturalny. Problemy z przeciążeniem protez okazały się na tyle dramatyczne, że musiał przejść ciężką operację, której celem było zmniejszenie żołądka. Wskutek radykalnego zabiegu Grabowski nagle zaczął chudnąć w oczach.

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Zastępca red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

5 KOMENTARZE

 1. Bardzo sympatyczny człowiek, raz się z nim o mało nie zderzyłem bo zapatrzyłem się w innym kierunku. Poprosiłem o autograf, podpisał się, zamieniłem kilka słów. Naprawdę miło wspominam spotkanie.

  1

  0
 2. Kawał ha..ma -opuścił bezbronną żonę w ciężkiej chorobie. Mógł poczekać ze sprawami rozwodowymi -zero klasy i szacunku dla niego

  6

  2
 3. Ukarało go za to jak sie zachował wobec chorej żony. Dla mnie Grabowski jest zwykłym prostakiem . Nie dojrzał do żadnego związku. Porzucił chora zonę dla młodszej. Wybrał wygodniejsze życie niż codzienna pomoc i czuwanie przy chorej żonie. Nie znoszę Grabowskiego. Dla mnie to samiec . Odruchy ludzkie są mu nieznane. Najważniejszy ja jestem. Jako aktora też go nie lubię. Zawsze kojarzy mi się z wieśniakiem.

  4

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here