Lewandowski zaatakowany. Mówi o tym cały świat

3
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski ogromną karierę zrobił nie tyle w Polsce, co za granicą. Jeden z najlepszych strzelców wyborowych na boisku do piłki nożnej jest dobrze znany na całym świecie. Nic więc dziwnego, że oprócz fanów ma także sporo krytyków. Wrogowie właśnie dali o sobie znać. Lewy został w zaskakujący sposób zaatakowany, a efekty ich agresji zobaczyć mógł cały świat.

Jak się okazuje, Robert Lewandowski znalazł się na celowniku. Polski piłkarz należący do ścisłej czołówki najlepszych napastników na świecie został zaatakowany. Nikt nie spodziewał się, że może dojść do tego typu ataku na polskiego piłkarza. A jednak stało się, a efekty ataku widzieć mogli wszyscy.

Mowa o ataku hakerskim, który został przeprowadzony w sobotę na profil Roberta Lewandowskiego na Twitterze. Polski piłkarz został ośmieszony i wciągnięty w całą serię potyczek i napięć, jakie mają miejsce na linii USA – Turcja. Sprawa, choć wydawać się może jedynie drobnym incydentem, jest naprawdę częścią większego przedsięwzięcia.

ZOBACZ TAKŻE: Świat w żałobie. Nie żyje noblista, przeciwnik islamizacji

Robert Lewandowski ofiarą ataku

Na profilu Lewego mogliśmy przeczytać więc komunikat w trzech językach – po angielsku, niemiecku oraz turecku. Czytamy w nim, że Lewandowski ma „popierać Turcję w walce z USA”.

 – Popieram Turcję, która jest w opozycji do USA – napisali hakerzy, którzy zaatakowali konto Roberta Lewadnowskiego.

Co więcej, oprócz tego wpisu pojawiła się także informacja, jakoby Robert Lewandowski był piłkarzem tureckim. Pod jego zdjęciem w polu opisu znalazło się bowiem słowo „Türkiye”. Co ciekawe, podpis ten nie zniknął wciąż spod zdjęcia profilowego na Twitterze lewego. W ten sposób Robert Lewandowski został wciągnięty w konflikt na linii Turcja – Stany Zjednoczone, który toczy się już od pewnego czasu, a który dla Ankary jak i Waszyngtonu jest niesamowicie palącym bojem nie tylko o prestiż, ale również o wpływy na Bliskim Wschodzie.

Robert Lewandowski
twitter.com/iMiaSanMia
Robert Lewandowski
twitter.com/iMiaSanMia

ZOBACZ TAKŻE: Ogromna afera! Pomnik smoleński w Warszawie zbezczeszczony

źródło: dziennik.pl

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

3 KOMENTARZE

  1. Ameryka by się zajeła w końcu Izraelem, a nie bawi się role patologicznego rodzeństwa który mały kozaczy, a starszy leje. Każdy kto się interesuje polityką zagraniczną widzi, że Izrael to kraj psychopatów który niestety zarządza Ameryką, cały ten Amerykański establisment powinien być wywalony jak i u nas jak mówi Cejrowski wszyscy won.

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here