Świat w szoku. Polacy naprawdę to zrobili

14
Poznań

Poznań właśnie dał sygnał całej Europie. Prawdopodobnie to koniec takiej Unii Europejskiej jaką znamy. Europa zmienia się na naszych oczach. 

To wiadomość z ostatniej chwili. Poznań pokazał wielką patriotyczną i konserwatywną siłę. Polscy patrioci zablokowali właśnie zorganizowany przez prezydenta Jacka Jaśkowiaka marsz LGBT.

„Gazeta Wyborcza” jest w szoku, że bezradna była nawet policja. Lewicowy marsz liczył około 5 tysięcy uczestników. Został zablokowany. Jak donosi portal Narodowcy.net  podczas manifestacji środowisk LGBT dochodziło do profanacji polskich symboli narodowych oraz do obrażania katolików.

Poznań: Patrioci zablokowali marsz LGBT

W związku z powyższym środowiska patriotyczne i konserwatywne skrzyknęły się, aby zablokować marsz. Jak się okazało, polscy patrioci zrobili to bardzo skutecznie.

– Narodowcy zablokowali marsz równości w Poznaniu. Policja bezradna – napisał Piotr Żytnicki z „GW”.

Poznań zdruzgotał piewców poprawności politycznej z Brukseli. Wielką blokadę marszu LGBT zorganizowały konserwatywne siły z Fundacji Pro- Prawo do Życia, Młodzieży Wszechpolskiej oraz ONR-u. Patrioci swoją kontrmanifestacje zatytułowali „W obronie rodziny”.

Nikt w Europie zachodniej nie odważyłby się odrzucić poprawności politycznej na tyle, by jawnie przeciwstawić się homo paradzie. Polacy dali sygnał i – podobnie jak przy okazji pierwszych konfliktów z UE – pokazali, że można jeszcze wyrazić swoje zdanie i sprzeciw. Wiele wskazuje na to, że narody z naszego regionu mogą i tym razem pójść w nasze ślady.

W Europie trwa obecnie wielki zryw i powrót do konserwatywnych wartości. Do coraz mocniej poczynających sobie Węgier, którzy ostatnio porazili UE, bowiem odrzucili pakt ONZ dotyczący migracji ludności, Słowacji i Czech dołączyli także i Włosi.

Polska była prekursorem. Choć za rządów Platformy Obywatelskiej poprawność polityczna rosła w siłę, to liberałom nie udało się zdusić drzemiącego w Polakach konserwatyzmu.

Wiele wskazuje na to, że Europa się budzi. Włosi zaczęli zawracać statki z nielegalnymi imigrantami, a do władzy doszli tam patrioci. Jeszcze kilka lat temu, taka postawa tego państwa była nie do pomyślenia. Najgorzej pod tym względem jest obecnie w Hiszpanii i we Francji. Państwo niemieckie również przez wiele lat rządów Angeli Merkel zostało doprowadzone do fatalnego stanu. Jednak coraz więcej obywateli naszych zachodnich sąsiadów sprzeciwia się takiej polityce. Ludzie ci chcą wywieźć panią kanclerz na taczkach. Europa się zmienia, Polacy dali sygnał. Zaczęło się od miasta Poznań.

Źródło: kontrrewolucja.net

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Zastępca red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

14 KOMENTARZE

  1. Nareszcie, brawo młodzi Polacy. Zwierzęta nie zachowują się tak jak ci z LGBT..Pogonić to dziadostwo.Dzieci nie mogą na to patrzeć, to dzicż,bez żadnych zahamowań.

    69

    5
  2. No nie! Świat w szoku! Nie wierzę! Megalomania, właśnie na światowym poziomie. A najbardziej w szoku to chyba społeczność Burkina Faso, Wysp Dziewiczych i Albanii.

    3

    9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here