Piotr Fronczewski trafił do szpitala. Są najnowsze informacje, fani nie wierzą

1
Piotr Fronczewski Krzysztof Kowalewski
youtube.com

Na początku lipca pojawiły się zatrważające doniesienia o stanie zdrowia słynnego aktora. Okazało się, że Piotr Fronczewski trafił do szpitala. Stan jego zdrowia był tak ciężki, że odwołano wszystkie spektakle z jego udziałem, a do siebie dojść miał dopiero jesienią. Teraz najnowsze wieści w tej sprawie przekazał Krzysztof Kowalewski. Fani są w szoku.

Przypomnijmy 3 lipca gruchnęła wiadomość, że słynny aktor, Piotr Fronczewski bardzo podupadł na zdrowiu. Kultowy aktor, którego kojarzy cała Polska z gry w takich produkcjach jak „Podróże Pana Kleksa” czy „Rodzina zastępcza”, trafił do szpitala w Warszawie.

Wówczas odwołano m.in. spektakl „Słoneczni chłopcy”, w którym grał Piotr Fronczewski. Informację tę potwierdził Michał Żebrowski, dyrektor Teatru 6. Piętro, w którym na co dzień występuje kultowy aktor.

Są jednak najświeższe wieści w sprawie zdrowia Fronczewskiego. Okazuje się, że stan 72-letniego aktora znacznie się zmienił. O sprawie poinformował przyjaciel Fronczewskiego, również znany aktor – Krzysztof Kowalewski.

ZOBACZ TAKŻE: Jego koszmar właśnie się spełnia! Donald Tusk będzie przesłuchiwany, jest termin

Krzysztof Kowalewski: Piotr Fronczewski niebawem wróci na scenę

Jak podał Kowalewski, Piotr Fronczewski czuje się już znacznie lepiej. Jego kolega po fachu ma już czuć się znacznie lepiej. Krzysztof Kowalewski podaje wręcz, że Fronczewski jest zdrowy, a w szpitalu przeszedł jedynie kontrolne badania.

– Piotrek jest zdrowy i wkrótce zobaczymy go na scenie. Rozmawiałem z Piotrkiem kilka razy i zapewnił mnie, że czuje się dobrze. Po niedyspozycji nie ma śladu. W szpitalu był krótko i, o ile wiem, przeszedł zwykłe kontrolne badania – mówi Krzysztof Kowalewski

Informacje, które podał Krzysztof Kowalewski, podają ludzie z planu serialu „W rytmie serca”, gdzie gra Piotr Fronczewski. Jak się okazuje więc, sprawa złego stanu zdrowia, która napędziła strachu fanom Fronczewskiego, to już przeszłość.

Wielbiciele aktora są w niemałym, acz pozytywnym szoku. Na początku lipca mówiono bowiem o dłuższej niedyspozycji aktora, który miał być w ciężkim stanie. Teraz, po niemalże 2 tygodniach okazuje się, że ówczesny lament i strach o zdrowie aktora były na wyrost. 72-letni aktor zaskoczył fanów, udowadniając, że z jego kondycją wcale nie jest tak źle.

ZOBACZ TAKŻE: To dlatego Stenka zrezygnowała z roli. Usłyszała straszną diagnozę

źródło: wmeritum.pl

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here