Chciał skompromitować Jakiego tym zdjęciem. Internauci ośmieszyli posła PO

7
Patryk Jaki
youtube.com/tvpinfo

Platforma Obywatelska chyba dopiero niedawno zorientowała się, że jej kandydat na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski ma coraz większe problemy. Patryk Jaki, systematycznie zmniejsza dystans do liberalnego rywala. Z tego względu politycy PO zintensyfikowali ataki na prawicowego kandydata. Patryk Jaki miał zostać upokorzony jednym zdjęciem, jednak internauci obnażyli kłamstwo posła PO.

Patryk Jaki oczywiście nie cieszy się poparciem ze strony liberalnych i postępowych polityków. Niestety, nie cieszy się także ich szacunkiem, na który zasługuje każdy człowiek. Dowodzą temu ostatnie, coraz to zacieklejsze ataki na prawicowego kandydata na prezydenta miasta stołecznego Warszawa.

Gdyby te ataki miały w sobie choć krztę polotu, prawdy i oryginalności. Nic z tych rzeczy. Ostatni bardzo niewybredny atak na prawicowego polityka Prawa i Sprawiedliwości przypuścił poseł z Platformy Obywatelskiej. Miało być poważnie, wyszło śmiesznie i kompromitująco. Oczywiście jedynym skompromitowanym był liberalny poseł.

ZOBACZ TAKŻE: To rozwścieczy prawicę. TVN robi nowy, skandaliczny program

Patryk Jaki miał zostać upokorzony

Jerzy Borowczak postanowił ośmieszyć Patryka Jakiego przeróbką zdjęcia, którą wrzucił do sieci. Oczywiście sam obrazek nie wystarczył. Polityk Platformy Obywatelskiej, która coraz gorzej przędzie w Warszawie, okrasił go podpisem, który miał być apelem do mieszkańców stolicy. W tym przypomniał im, że Warszawa to miasto wszystkich Polaków, a Warszawiacy mają nie dopuścić do kompromitacji, przez którą to Borowczak rozumie wybór Patryka Jakiego na prezydenta stolicy.

 – DROGIE WARSZAWIANKI I DRODZY WARSZAWIACY, czy to jest gabinet cieni szykujący się na przejęcie miasta? Warszawa to wasze miasto, ale Warszawa to stolica Polski, więc jest miastem wszystkich Polaków. PROSZĘ, NIE DOPUŚCIE DO TAKIEJ KOMPROMITACJI – czytamy we wpisie Jerzego Borowczaka.

ZOBACZ TAKŻE: Sondażowe wyniki wyborów: Wygrywa PiS

Chciał skompromitować Jakiego, został ośmieszony

Nietypowe zdjęcie, które wstawił w sieci Jerzy Borowczak miało ukazywać „gabinet cieni”, który Patryk Jaki ma wystawić niebawem. Na zdjęciu widzimy grupkę sześciu mężczyzn w ciemnoniebieskich dresach tak popularnych wśród mieszkańców blokowisk. Obok tejże grupy widać także młodego Patryka Jakiego w białym dresie. Całość wygląda dość zabawnie, ale jak udowodnili internauci – nie ma w tym obrazku ani krzty prawdy.

Zdjęcie, które wstawił Jerzy Borowczak jest bowiem niczym innym jak najzwyklejszym na świecie fotomontażem. Internauci nie zostawili na pośle PO suchej nitki, stając w obronie Patryka Jakiego. Udowodnili, że zdjęcie opublikowane przez Borowczaka to fake news, publikując oryginalne zdjęcie Patryka Jakiego, na którym bazował poseł PO.

 – Nie jest panu obca żadna podłość… począwszy od nazywania związkowców na których grzbietach zrobił pan karierę „hołotą związkową” po kolportowanie fejknewsow. Co myślę, że już dno osiągnięte to zaczynacie w nie pukać od spodu – czytamy w komentarzu jednej z internautek.

Patryk Jaki
twitter.com/Borowczak Jerzy
Patryk Jaki
twitter.com/Brat Wodza

źródło: niezalezna.pl

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

7 KOMENTARZE

 1. Ta chołota i złodziejska kasta POopaprańcow nie umie nic orginalnego wymyślić wzieli by się do roboty a oni tylko myślą nad tym jak dorwać się z powrotem do koryta bez programu wyborczego jednny program jaki mają to sprzedawanie Polski w UE i KE a dotego obrażnie inteligencji Polaków

  10

  0
 2. Przeciez to sa kpiny z Polakow!!zydowa Haka Grundbaum,pseudonim Hanna Gronkiewicz Waltz,odda miasto zydowi Patrykowi Jako!!

  0

  5
 3. Przecież to widać ze wszyscy ,prócz Jakiego mają trzy paski a Jaki tylko dwa
  Ewidentnie Jaki z nimi nie trzyma

  2

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here