Gwiazdy i celebryci śmieją się z Polaków. Zaskakujący powód

5
Morze Bałtyckie

Elity polskiego showbiznesu z wielką pogardą wypowiadają się o Polsce i Polakach. Nasila się chamstwo prezentowane przez celebrytów. Pieniądze i sława totalnie przewróciły im w głowie. Chcą zawłaszczyć Morze Bałtyckie.

Uwagę na ten problem zwrócił dziennikarz Witold Gadowski. Publicysta nagrał wideo, ze pośrednictwem którego nie pozostawia suchej nitki na polskich „gwiazdorach”.

Celebryci narzekają na Polaków

Gadowski skrytykował celebrytów, którym przeszkadzają Polacy na wczasach nad polskim morzem. Ze słów redaktora można wywnioskować, że gwiazdorom „śmierdzą” zwykli Polacy. Elity narzekają na to, że więcej rodaków przyjeżdża na wakacje nad Morze Bałtyckie, bo PiS dało im 500+.

– Nie miejcie kompleksów wobec „Warszawki”, tej „Warszawki”, która tak utyskuje, że dzięki programowi 500+ chamstwo się wybrało nad morze! Chamstwo pojechało nad morze i im śmierdzi. Agata Młynarska, polscy pożal się Boże celebryci, strasznie im ci Polacy przeszkadzają. Na plaży, w kurortach – powiedział Witold Gadowski.

– Ja mam taki pomysł: a jedźcie sobie do Soczi! Tam nikt wam nie będzie przeszkadzał. Tam będą ludzie ze złotymi łańcuchami na szyi. O grubych karkach, wytatuowani. Jak coś wam nie będzie pasowało, to wam przeczeszą uzębienie i tyle – dodał.

– A może jedźcie do Saint-Tropez! Ale tam będziecie pariasami wśród francuskich elit. A więc skoro został wam tylko Bałtyk. Polski Bałtyk. To bądźcie tak mili i milczcie – argumentował dziennikarz.

Morze Bałtyckie przeżywa oblężenie

Po wprowadzeniu programu 500+ nadmorskie kurorty przeżywają prawdziwe oblężenie. Wielu Polaków, których do tej pory nie było stać na wakacje, wreszcie mogą odwiedzić nasze piękne morze.

Część Polaków nie będącą beneficjentami socjalnej polityki PiS trochę narzeka na ten fakt, twierdząc, że oni 500+ nie mają. Ci ludzie też mają trochę słuszności, nierzadko bowiem to z ich podatków realizowany jest program.

Tym niemniej jednak, postawa polskich celebrytów polegająca na żałowaniu Polakom wakacji nad morzem jest czymś obiektywnie haniebnym

Agnieszka Holland w ogniu krytyki

Swego czasu hitem internetu była wypowiedź Tomasza Sommera na temat Agnieszki Holland. Prawicowy dziennikarz skrytykował wtedy panią reżyser powołując się na jej słowa.

Gwiazda miała powiedzieć, że w Polsce czuje się jak w zamkniętym pomieszczeniu, w którym ktoś ciągle puszcza bąki. Sommer podkreślił też, iż pieniądze fundowane przez polskiego podatnika, które Holland dostała od państwa na działalność artystyczną już jej tak nie śmierdzą.

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Zastępca red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

5 KOMENTARZE

  1. A mi przeszkadza widok tych celebrytów w tv, ciągle te same krzywe gęby niezadowolone z niczego i to nie tylko na wakacjach je widzę, ale cały rok! Celebryci chyba zapomnieli, że są celebrytami bo ludzie ich oglądają, jak się nie szanuje swoich widzów to i szybciutko sława przeminie.

    4

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here