Merkel córką Hitlera? Szokujące fakty łączące kanclerz Niemiec i Führera!

32

Czy Angela Merkel to córka Adolfa Hitlera? Tę tezę sceptycy nazywają teorią spiskową, choć porównania charakterystyki twarzy dzisiejszej kanclerz Niemiec i przywódcy III Rzeszy zdają się nie zostawiać wątpliwości. Ponadto istnieją dokumenty, które rzekomo potwierdzają bliskie pokrewieństwo przywódców.

Jak podają niezależne źródła, zapłodniona zamrożoną w czasach II Wojny Światowej spermą miała zostać jedna z sióstr Braun. Ewa była towarzyszką życia wodza hitlerowskich Niemiec. Po wkroczeniu Armii Czerwonej do Berlina miała uciec wraz z Adolfem Hitlerem do Argentyny.

Benjamin Fulford, kanadyjski dziennikarz polsko-żydowskiego pochodzenia już w 2011 roku pisał: „dzięki doniesieniom wywiadu rosyjskiego i niemieckiego, wyszło, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera – została poczęta z zamrożonej spermy, pod nadzorem nazistowskiego eksperta złapanego przez Sowietów. Oznacza to bez wątpienia, że jeden z liderów nazistowskiej frakcji ma nadzieję na powołanie faszystowskiego – totalitarnego rządu światowego”.

Jeszcze nie jesteście przekonani? To zobaczcie poniższe zdjęcie przedstawiające młodą Merkel i zdjęcie matki Hitlera w mniej więcej tym samym wieku. Warto porównać prawe krawędzie górnych powiek – u obu kobiet są bardzo podobne, oczy, nos i inne podobne elementy powodują, że można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że są to cechy rodzinne.

fot. evilyoshida.com
fot. evilyoshida.com

Niektóre źródła podają, że imię i nazwisko obecnej kanclerz Niemiec są anagramem angela merkel = klara mengele. Powiązania dr Mengele prowadzą wprost do klanów Rotszyldów i Bushów.

Na fotografiach niżej warto zwrócić uwagę m.in. na usta i ich okolice. Czyż nie podobne?

German Chancellor Merkel attends news conference in Berlin
old-hitler-argentina

Poniżej kolejne uderzające porównanie Hitlera i Merkel, nawet zmarszczki pod oczami mają podobny kształt! Zdjęcie pochodzi z artykułu „Co się stało z zamrożoną spermą Hitlera?” w helpfreetheearth.com.

hitler-Merkel

Zresztą właśnie portal HFTE powołuje się na dokumenty STASI, które potwierdzają, że córka Adolfa Hitlera piastuje obecnie to samo stanowisko co ojciec – stanowisko kanclerza Niemiec.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

loading...

32 KOMENTARZE

 1. Jednym słowem mrożenie spermy wywołuje bardzo ujemne skutki bo Hitler z całą pewnością nie wpóściłby do Niemiec tzw. imigrantów, a tu córcia taki zong… … Angela ojciec w grobie się przewraca, co ty kobieto wyprawiasz?

  184

  5
  • Gowno prawda. Brak pojecia tego co sie dzieje. Jak w artykule- dazeniem jest utworzenie 1go rzadu swiatowego. Imigranci temu sluza zeby wymieszac ludzi i odebrac poczucie jednosci i narodowosci. Mysla ze uda im sie stworzyc rzady nad tym chaosem.

   51

   2
  • A pomyslales o tym ze ona sie zachowuje głupio jakby pidcszantazem wykonywala polecenia? Zawsze mnie zastanawialo co ta nania ma może właśnie ty o byl to??

   5

   4
 2. NewsWeb, Jednak nie wystarczy upodobnić się graficznie do Newsweeka żeby stać się normalną redakcją … Poziom dostosowany do docelowego odbiorcy.
  Komentarz raczej zbędny (trudne słowo, inaczej “niepoczebny”)

  15

  11
 3. “Zresztą właśnie portal HFTE powołuje się na dokumenty STASI, które potwierdzają, że córka Adolfa Hitlera piastuje obecnie to samo stanowisko co ojciec – stanowisko kanclerza Niemiec. ”
  Rozumiem, że Stasi opracowywało dokumenty przy pomocy jasnowidzów? Bo inaczej niemożliwe byłoby stworzenie takiego dokumentu przed 1989 roku potwierdzającego wybór Merkel na kanclerza w roku 2005.
  Reszta tekstu kiepska równie kiepska jak rządy POkemonów.
  Chyba, że materiał został przygotowany z myślą o udziale w konkursie dla młodych pisarzy SF.

  24

  7
  • Lepiej płacz. Nawet ja, zwykły robol domyśliłem się że być może nie chodzi o to że w dokumentach Stasi ktoś napisał dosłownie “Merkel będzie kanclerzem Niemiec jak Hitler”. Może autor/autorzy tekstu napisali tak bo teraz Merkel jest kanclerzem, żeby miało bardziej dosłowny wydźwięk?

   pozdrawiam

   9

   2
 4. To nie córka Hitlera szanowni “judasze”, a jest córką polskiego rabina-syjonisty, których Hitler chciał unicestwić…

  8

  12
 5. angela merkel = klara mengele ?! Hahahahaha dobre! Tylko Merkel to nazwisko po mężu… Jesteście nieźle szurnięci…

  22

  11
 6. Porażka porażka i jeszcze raz porażka… A do tego idiotyzm ludzi mnie zadziwia.. Haha Merkel Corka Hitlera haha a ja jestem córka Osamy Billadena który też rzekomo nie żyje co jest gówno prawda.

  10

  5
 7. Teorie spiskowe zwalniają od myślenia. Pokażcie te rzekome dokumenty, które potwierdzają pokrewieństwo Merkel z Hitlerem? A tak na marginesie to Merkel kontynuuje politykę Hitlera poczytajcie Adolf Hitler „Rozmowy przy stole” a wszystko wam się ułoży w sensowną całość.

  8

  0
 8. Trzeba być chyba z PiS aby wymyślić coś tak głupiego i stwierdzić że ciąża u człowieka trwa 9 lat.
  Hitler zginął w 1945 roku, Merkel urodzona w 1954 roku.
  Większych bredni to chyba nawet Kaczyński by już nie wymyślił.
  Oby tylko spermy Kaczyńskiego nikt nie zechciał zamrozić bo za kilkadziesiąt lat nasze wnuki miałyby ponowną nienawiść Polaków do Polaków.

  13

  27
 9. Dlaczego autor tego artykułu się nie podpisał? Skoro już się wypociło takie brednie to trzeba mieć też jaja aby się pod nimi podpisać. Nie lubię nierzetelnego dziennikarstwa rodem z książek sf. A więc anonimowy autorze tych głupot. Staraj się mniej czerpać ze S. Lema a więcej z P. Jasienicy o ile wiesz kto to taki bo poziom twej wiedzy raczej nie jest zbyt wysoki sądząc po tym artykule.

  10

  2
 10. Autora wpisu na stronie proszę o dokładne źródła. To tak jakby porównać twarz Yao Ming do reszty chinoli i powiedzieć że to rodzina bo mają skośne oczy.

  7

  2
 11. Najbatdziej śmieciowy portal w internecie. Same brednie i kłamstwa. Brawo. Konkurenvja jest wszak mocna.

  1

  3
 12. Putin Jest synem albo wnukiem Lenina
  Proszę rozesłać to na cały świat
  Jestem pewny ze ktoś znajdzie podobieństwo
  I zaczniemy nowe plotki
  Kto się nudzi to się nudzi

  Usiadłem teraz na toaletę bo już więcej nie mogłem trzymać
  Może Kanada ma inne poglądy na to, a wy?

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here