Magda Gessler wyśmiana przez Polsat. Będzie afera

3
Magda Gessler wyśmiana przez Polsat. Gwiazda TVN zareaguje? 

Kierownictwo telewizji Polsat położyło głowę na pniu. Znana restauratorka, Magda Gessler, została spektakularnie wyszydzona przez jedną z największych prywatnych telewizji. Co więcej, show Polsatu obejrzą miliony widzów. Gwiazda TVN raczej nie słynie z dystansu do siebie, zatem może być bardzo ciekawie. 

Magda Gessler swoją wielką sławę zawdzięcza głównie autorskiemu programowi w telewizji TVN. „Kuchenne Rewolucje” przyciągają przed telewizory miliony Polaków. Wyemitowano już ponad 200 odcinków. Nic więc dziwnego, że restauratorka jest kojarzona przez praktycznie wszystkich Polaków. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nagłe aresztowanie w Sejmie! Politycy przerażeni

Kontrowersyjna prowadząca zyskała rozgłos m.in. dzięki radykalnym metodom stosowanym w trakcie „rewolucji”. Rzucanie talerzami, jedzeniem, krzyki, piski… Te zachowania Magdy Gessler pokazywane przez TVN nikogo już nie szokują. 

Magda Gessler wyśmiana przez Polsat. Gwiazda TVN zareaguje? 

Polsat poszedł na całość. W przeszłości krążyły plotki, że kierownictwo stacji ze słoneczkiem w logo chciało „wyjąć” Magdę Gessler TVN-owi i zakontraktować u siebie. Jednak wszystko wskazuje na to, że Magda Gessler w najbliższej przyszłości nie odejdzie z TVN. Tym bardziej nie do telewizji Polsat, która spektakularnie wyszydziła restauratorkę. 

Okazuje się bowiem, że niedługo w Polsacie zostanie wyemitowany serial, gdzie Panią Magdę przedstawia się w – oględnie mówiąc – nie najlepszym świetle. Charakterystyczne zachowania restauratorki będą przerysowane. Ona sama zostanie pokazana jako roszczeniowa, niedająca się lubić, rozwrzeszczana baba.  

Magda Gessler w serialu „Świat Według Kiepskich”

Polsat nagrywa nowy sezon „Świata Według Kiepskich”. Magda Gessler związana jest ze stają TVN i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. Dlatego właśnie ekipa polsatowskiego serialu była zmuszona zatrudnić aktorkę, która wcieli się w znaną restauratorkę. W tej roli została obsadzona Elżbieta Romanowska, która znana jest z roli w serialu „Ranczo”. Wcieliła się tam w postać przebojowej Joli. Jednak jej wizerunek w świadomości Polaków nie kojarzy się z prezencją Magdy Gessler. 

Serialowa Magda Gessler pojawi się w domu rodziny Kiepskich i zostanie ugoszczona niezbyt apetycznymi kanapkami. Romanowska w charakterystyczny dla Gessler sposób krzyknie wtedy „Coś tu śmierdzi!”, co mogliśmy niejednokrotnie zaobserwować w programie „Kuchenne Rewolucje”.

Wielu fanów restauratorki ma pretensje do telewizji Polsat o naśmiewanie się z Magdy Gessler. Dodatkowo zastanawiają się, czy gwiazda wie o sposobie, w jaki wykorzystany zostanie jej wizerunek. W innym przypadku mogłaby nawet pozwać stację.

źródło: pikio.pl

Marcin Palion

Marcin Palion

Red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

loading...

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here