Maciej Zakościelny w apelu przeciw PiS. Zderzył się ze ścianą krytyki

16
Maciej Zakościelny
facebook.com

Maciej Zakościelny to znany w Polsce aktor, który sławę zdobył dzięki takim serialom jak „Kryminalni” czy „Czas honoru”. Artysta niestety należy do grupy tych, którzy swoim wizerunkiem świecą na różnorakich protestach tzw. totalnej opozycji. Po ostatnim takim występie, gdzie gorąco apelował do walki z PiS, został zmiażdżony krytyką.

Słynny aktor polskich hitowych produkcji serialowych postanowił zaangażować się w walkę z Prawem i Sprawiedliwością. Maciej Zakościelny błyszczał podczas ostatniego wydarzenia opozycji, jakim było Obywatelskie Zgromadzenie Narodowe. Zgromadzenie, które w rzeczywistości było protestem przeciwko PiS, miało być odpowiedzią opozycji na obchody 550. rocznicy parlamentaryzmu w Polsce.

Podczas Zgromadzenia Maciej Zakościelny brylował wśród polityków Platformy Obywatelskiej czy Nowoczesnej, ale także wśród aktywistów Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP. Przeczytał także na oczach wszystkich zgromadzonych swój apel, w którym nawołuje o „natychmiastowe przerwanie destrukcji i demontażu podstaw państwa prawa”.

– Jesteśmy świadomi głębokich podziałów w naszym społeczeństwie. Równie mocno wiemy jednak też, że naprawa nie może polegać na niszczeniu i eskalacji konfliktu. Dlatego apelujemy o natychmiastowe przerwanie destrukcji i demontażu podstaw państwa prawa. To konieczny warunek dialogu i współpracy dla dobra Polski i wszystkich jej obywateli – czytamy we fragmencie apelu.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle kosztował nas protest Hartwich. Kto za to wszystko zapłaci?!

Maciej Zakościelny zmiażdżony krytyką

Wystąpienie aktora, oklaskiwane podczas Obywatelskiego Zgromadzenia Narodowego, nie spotkało się jednak z entuzjastycznym przyjęciem ze strony internautów. Opublikowaną w internecie treść apelu komentatorzy po prostu zmiażdżyli. Sam Maciej Zakościelny stał się natomiast celem ich ataków.

– Panie Zakościelny swoim wystąpieniem obrzydził pan milionom Polaków „Czas Honoru” teraz powinien zagrać pan w filmie Czas Świni, przez takich jak pan dochodziło w przeszłości do rozbiorów Polski i przez takich jak pan kto wie czy nie dojdzie do kolejnego – komentuje oburzona internautka.

– A czemu nie czytałeś tego jak w trybunale zasiadali wybrańcy platfusow? Nie mów o obywatelach bonus się pod tym nie podpisuje więc nie wypowiadaj się w moim imieniu. Wypowiadasz się w imieniu opozycji – skrytykowała inna.

– Gdzie Pan był jak za czasów PO strzelano do górników a dzieci w rodzinach wielodzietnych chodziły głodne bo władza była zajęta robieniem dobrze sobiesiakom kulczykom i mafiom gospodarczym. Chcesz Pan bronić układu który powstał aby chronić swoich to sobie broń mamy demokrację spokojnie PO już nie jest przy władzy nic Panu nie grozi – podsumował internauta.

To jedynie kilka spośród ogromu krytycznych komentarzy. Maciej Zakościelny został tą krytyką wyraźnie zmiażdżony. Aktor bez wątpienia kolejnym razem dwa razy się zastanowi zanim zacznie głosić „prawdy objawione” rodem wyciągnięte z ust opozycji.

źródło: facebook.com

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

16 KOMENTARZE

 1. Jedni i drudzy są siebie warci.
  I jak to jedna mądra osoba powiedziała, że jeśli przy próbie dyskusji z pisiorami słyszysz od nich „a co zrobiło po” to automatycznie taka osoba jest dyskwalifikowana z dyskusji. tak samo jak ja dyskwalifikuje tą propisowską stronę. siedzimy w gównie a wy staracie się wmówić że tak naprawdę jesteśmy w torcie.

  1

  17
 2. PiS jako pierwszy po dekadach zakłamania zaczął robić cokolwiek dobrego dla Polaków, a niestety teraz okazało się, że jest taki sam jak jego poprzednicy, a Kościelny jak Sthur jest pajacem oraz Szymon Ziółkowski, Maja Włoszczowska, Konrad Wasilewski, Michał Jeliński, Marek Kolbowicz i Adam Korol, Szymon Kołecki, Krzysztof Hołowczyc, Tomasz Frankowski, Robert Korzeniowski, Jacek Wszoła i Wojciech Fibak, Artur Barciś, Andrzej Grabowski, Tomasz Karolak. Ryszard Horowitz, Piotr Bałtroczyk, Stanisław Tym, Andrzej Mleczko, Krzysztof Materna, Jacek Fedorowicz, Ewa Braun, Janusz Anderman, Janusz Głowacki, Paweł Huelle, Wojciech Kuczok, Ewa Zadrzyńska.  Olga „Kora” Jackowska, Witold Paszt, Krzysztof Penderecki i Zbigniew Praisner, Andrzej Wajda, Jacek Borcuch, Izabella Cywińska, Feliks Falk, Agnieszka Holland, Andrzej Jakimowski, Jan Kidawa-Błoński, Marcin Koszałka, Janusz Majewski, Janusz Morgenstern, Jerzy Skolimowski.  Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Wojciech Pszoniak, Andrzej Chyra, Zbigniew Zamachowski, Danuta Szaflarska, Daniel Olbrychski, Marian Kociniak, Piotr Adamczyk, Mgdalena Cielecka, Kurdej Szatan, Krystyna Janda. Włodzimierz Matuszak , Agata Młynarska, Cichopek…

  21

  10
  • smieć………nic nie warta rzecz………..utylizacja wskazana lecz nie dla takiego bałwana……..zycie CIĘ podsumuje………lecz nie za dużo w nim znajdzie kiedy zobaczy………jak błądziłeś człowieku…..od kiedy nie wiem?……….lecz straszna to głupota……….żyć bez celu zaciemniony……….przez kota,ojca,prezesa otumaniony……..

   1

   2
  • dla kogo i w jakich strukturach pracuje totalna opozycja kodomici czarne i zielone ludziki UBywatele rp i inni zdrajcy naszego kraju i narodu ——- filmy w necie ; d . icke droga do wolności – 3 odc . ronald bernard ujawnia sekrety — 5 odc . rządzi synagoga szatana – wszystkie odc .

   1

   0
 3. Pan Zakościelny należy do tej grupy wybrańców, którym można pluć w twarz 8 lat a on będzie mówił, że deszcz pada 😀

  11

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here