Jest wojna na opozycji! Balcerowicz ostro atakuje, sojusznikom opadły szczęki

2
Leszek Balcerowicz Ryszard Petru
wikimedia.org/Piotr Bieniecki

Leszek Balcerowicz, choć nie należy do żadnej z partii politycznych w Sejmie, wciąż aktywnie udziela się w ramach opozycji. Autor projektu zmiany systemowej, który doprowadził Polskę do ruiny, wywołał prawdziwą wojnę na opozycji. Zaatakował bowiem ostro jedną z jej twarzy. Ryszard Petru musi być zaskoczony.

Leszek Balcerowicz przedstawiany jest przez opozycję jako geniusz ekonomii, który zmienił obliczę polskiej gospodarki. Człowiek, który odpowiada za kryzys w Polsce z początku lat 90. XX wieku ostro zamieszał na opozycji.

Balcerowicz udzielił bowiem wywiadu tygodnikowi „Wprost”. Człowiek, który obecnie zajmuje się doradzaniem prezydentowi Ukrainy, Petrowi Poroszence, ostro uderzył w jednego z liderów opozycji. Co ciekawe, jego celem stał się jego były uczeń, Ryszard Petru.

ZOBACZ TAKŻE: Przełomowe stanowisko komisji smoleńskiej. Putin dostanie szału

Leszek Balcerowicz łaje byłego ucznia, Ryszard Petru nie dowierza

Słowa, które wypowiedział na temat swojego byłego ucznia Leszek Balcerowicz po prostu zaskoczyły jego sojuszników z opozycji. Nikt dotąd bowiem nie sądził, że Ryszard Petru jest tak negatywnie przez Balcerowicza odbierany.

Ten nie szczędził pod adresem Petru negatywnych słów. Jak bowiem oświadczył, były lider Nowoczesnej okazał się „niedojrzały politycznie”. Co więcej, zdaniem Balcerowicza Petru jest bardzo egocentryczny. Do tego stopnia, że ten egocentryzm „blokuje mu rozum”.

– Ryszard Petru okazał się niedojrzały politycznie, egocentryzm jest u niego tak silny, że blokuje rozum. W efekcie zaszkodził sobie i projektowi, który współtworzył – stwierdził mocno Balcerowicz.

źródło: telewizjarepublika.pl

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

2 KOMENTARZE

  1. Ale jaja!!ZYD zaatakowal agenta niemieckiego wywiadu!!!Tego w Polsce jeszcze nie bylo!!Teraz czekamy na riposte tego z „ZABLOKOWANYM ROZUMEM”!!!!

    0

    0
  2. Art. 129. Zdrada dyplomatyczna Dz.U.1997.88.553 – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny Kto, bedac upowazniony do wystepowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rzadem obcego panstwa lub zagraniczna organizacja, dziala na szkode Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolnosci od roku do lat 10. I to dotyczy całej opozycji od 1989 roku!

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here