Dramat Krzysztofa Jackowskiego. Serce jasnowidza nie wytrzymuje

6
Krzysztof Jackowski
Fot. YouTube.com

Krzysztof Jackowski jako najsłynniejszy w Polsce jasnowidz zyskał sobie zarówno wielu fanów jak i wrogów. Jednak nikt nie życzy mu źle, bo jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze. Mamy niestety smutne informacji. Serce wróżbity nie wytrzymuje.

Pan Krzysztof Jackowski w związku z tym, że często ma wizje, które nierzadko się spełniają cierpi na nadmiar pracy. To nie odbija się korzystnie na zdrowiu mężczyzny. Wróż słynie z tego, że udaje mu się znaleźć zaginione osoby, czy pomóc policji w rozwikłaniu trudnych zagadek. Często również przepowiada przyszłość Polski. Ostatnio jednak coraz bardziej zaczynają mu doskwierać problemy zdrowotne.

Krzysztof Jackowski ma problemy kardiologiczne

Sprawa jest bardzo poważna, chodzi bowiem o serce. Od jakiegoś czasu jasnowidz czuje się coraz gorzej. Ma problemy z oddychaniem. Zdarzyło mu się również stracić przytomność w trakcie, gdy udzielał wywiadu.

W związku z powyższym niezbędna był zabieg operacyjny polegający na wszczepieniu Jackowskiemu nowej zastawki.

Przeszedł operację

Operacja miała zażegnać wszystkie problemy. Tak się nie stało. Choć zabieg na otwartym sercu się powiódł, to niestety schorzenie odnowiło się. Portal Fakt24.pl informuje, że jasnowidz ponownie ma kłopoty o podłożu kardiologicznym. Następne operacje niosą jednak za sobą wielkie ryzyko. Jest to bowiem ogromne obciążenie dla wytrzymałości organizmu.

Teraz wróżbita powinien trochę odpuścić i zadbać o swoje zdrowie. Problem polega jednak na tym, że jasnowidz ciągle ma nowe wizje i chętnie dzieli się nimi ze swoimi fanami. Musi jednak trochę przystopować, bowiem serce może nie wytrzymać tak wielkiego tempa życia, które mężczyzna sobie funduje.

Zdrowie jest najważniejsze

Ostatecznie jednak jasnowidz zdecydował się trochę zwolnić tempo i zadbać o swoje zdrowie. Nie pokazuje się już tak często w mediach. Jest to dla niego coś zupełnie nowego, bowiem uwielbia występować przed kamerami. W związku z tym, biorąc pod uwagę, iż zdecydował się na podobny krok można dojść do wniosku, że problemy zdrowotne Jackowskiego są bardzo poważne. My ze swojej strony życzymy panu Jackowskiemu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Źródło: fakt24.pl

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Zastępca red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

6 KOMENTARZE

  1. „Jackowski ukończył szkołę zawodową. Z zawodu jest tokarzem.” (Wikipedia) … i jasno widzi??? Ludzie nie róbcie z siebie idiotów. Tokarzowi przed oczyma zawsze coś się kręci. może w głowie też. Poza tym, po co ciężko pracować jako tokarz, jak można ludziom kit wciskać i udawać nawiedzonego.

    0

    0
  2. Moim zdaniem jego wizje to sa przemyslenia Schetyny,Wielgus,Petru i innych KODowcow ,ktorzy kaza mu tak pieprzyc zeby zastraszac ludzi przed PISem.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here