Skandaliczne zachowanie dziennikarki TVN-u! Internauci: „GŁUPIA P**DA” [WIDEO]

0
Kamil Glik TVN

Media w Polsce oraz na całym świecie od paru już dni żyją wyłącznie nadchodzącymi mistrzostwami świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji. Szczególnie w naszym kraju, gdzie oczekiwania są szczególne, reprezentanci są rozchwytywani.

Ostatnim głównym tematem była kwestia dotycząca kontuzji Kamila Glika, który od dawna jest podporą defensywy polskiej reprezentacji piłkarskiej. Piłkarz AS Monaco podczas rozgrzewkowej gry w „siatko-nogę” doznał kontuzji podczas wykonywania przewrotki. Polski defensor nieszczęśliwie upadł na bark. W mediach nie brakowało opinii, które od samego początku przekreślały możliwość występu Glika na mistrzostwach.

Na szczęście wszystko zakończyło się pozytywnie. Lekarze klubu z Monaco dali zielone światło na grę dla Kamila Glika, który te wieści postanowił ogłosić dziennikarzom czekającym na niego przed kliniką we francuskiej Nicei.

Kamil Glik TVN

W tym momencie odbył się pewnego rodzaju kabaret, w którym główną rolę odegrała dziennikarka stacji TVN. Pracownicy telewizji z Wiertniczej szczególnie lubują się w tworzeniu groteskowych sytuacji przy okazji rozmów z reprezentantami. Potrafią ich pytać nawet o… politykę, co bez wątpienia nie wpływa dobrze na starannie budowaną przez Adama Nawałkę atmosferę na zgrupowaniach. 

Podczas rozmowy z Kamilem Glikiem eporterka TVN-u na każdym kroku wchodziła w słowo dziennikarzowi TVP. Ten chwilami z grzeczności przerywał pytanie, ustępując młodszej koleżance. Niestety szacunku dla starszego kolegi nie okazała młoda reporterka, która do samego końca utrudniała sobie i dziennikarzowi TVP przeprowadzenie normalnego wywiadu. Zmęczony całą sytuacją był też sam piłkarz. 

W internecie internauci nie zostawili na kobiecie ani jednej suchej nitki. Zgodnie stwierdzili, że tego typu kultura osobista to norma w stacji TVN. Telewizja nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród milionów Polaków. Jedną z najwyżej ocenianych opinii w serwisie YouTube na ten temat jest krótkie stwierdzenie jednego z internautów: „P**DA GŁUPIA Z TVNu”.

Marcin Palion

Marcin Palion

Red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

loading...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here