PODWÓJNE UPOKORZENIE! Gwiazdor TVN na dnie

1
Kamil Durczok
Fot. YouTube.com

Kontrowersyjny gwiazdor TVN ma coraz więcej powodów do narzekań na swój los. Pasmo niepowodzeń, które go spotyka nie ułatwia mu życia. Właśnie porzuciła go Julia Oleś, z którą tworzył związek.

To kolejny cios dla dziennikarza, wcześniej z hukiem wyleciał z telewizji TVN. Oleś pochwaliła się rozstaniem z gwiazdorem za pośrednictwem wpisu na Instagramie. Słowa, których użyła były z pewnością bardzo bolesne. Panie komentujące tę sprawę nie mają wątpliwości – Kamil Durczok został doszczętnie upokorzony i ośmieszony.

Kamil Durczok upokorzony

Julia Oleś bardzo chwali się zmianą w swoim życiu. Po rozstaniu z dziennikarzem została singielką. Choć początkowo nie komentowała tej sprawy, teraz z ochotą dzieli się z internautami radością, którą ma jej sprawiać odejście od Durczoka. Słowa, których użyła we wpisie wystawiają na pośmiewisko gwiazdora.

Z jej wpisu aż kipi od złośliwości, którymi najwyraźniej chce dokuczyć dziennikarzowi. Komentarz, który zamieściła mocno kompromituje Kamila Durczoka. Profil Julii na Instagramie obserwuje bowiem mnóstwo fanów.

Gwiazdor TVN ośmieszony na Instagramie

– Dzieeeeeeeń dobry, Halinki!!! To będzie dobry tydzień, wiecie o tym? Zwłaszcza, że właśnie odkryłam coś, co całkowicie zmienia zasady gry. Uwaga: Superwoman – singielka. Wonderwoman – singielka. Catwoman – singielka. Batwoman – singielka. Elektra – singielka. Kobieta Pracująca z „Czterdziestolatka” – singielka. CZY WY TO ROZUMIECIE? My nie jesteśmy samotne. My po prostu jesteśmy SUPERBOHATERKAMI!!! – opisała zmiany w swoim życiu Oleś.

Kobieta przekonuje wszystkich, że życia bez Kamila Durczoka u boku jest o wiele szczęśliwsze. Dla dziennikarza to kolejny cios po tym, jak zostały wyrzucony z telewizji TVN. Czy gwiazdor podniesie się po tym wszystkim?

Julia Oleś dementuje plotki

Rozstanie związane jest również z odejściem Oleś z portalu dziennikarza, Silesion.pl Wszystko wskazuje na to, że kobieta nie chciała już pracować dla Durczoka. Niektórzy sądzą, iż to gwiazdor wyrzucił Julię z pracy, kobieta jednak dementuje te plotki, rozpowiadając, iż to ona podjęła decyzję o opuszczeniu portalu.

– Kochanie, nikt mnie znikąd nie wyrzucił, ale doceniam czujność. Miłego dnia! – odpowiedziała internautce.

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Dziennikarz NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

1 KOMENTARZ

  1. Dolowizna…… wasze tytuly sa – przesadzone…… big time, przesadzone….
    Piszcie co jest, a nie co chcecie, zeby bylo, …. (fuck…..)Zygante…..

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here