Ohydna zemsta Niemców. Justyna Święty-Ersetic upokorzona

21
Justyna Święty-Ersetić
Fot. Instagram.com

Wspaniała polska sportsmenka Justyna Święty-Ersetić przyniosła naszym kibicom wiele radości i chwałę ojczyźnie. Zawodniczka w półtorej godziny wywalczyła dwa złote medale na lekkoatletycznym mistrzostwach Europy w Berlinie. Okazało się jednym, że naszym zachodnim sąsiadom nie spodobało się to osiągniecie. Postawa organizatorów mistrzostw wprowadziło w zdumienie kibiców z Polski. Polscy fani nie zgadzają się na takie upokarzanie biegaczki.

Dobiegające dzisiaj końca berlińskie mistrzostwa są wielkim zwycięstwem Polski. W chwili pisania artykułu nasz kraj jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o klasyfikacje medalową. Tym bardziej powinny wzbudzać podziw osiągnięcia naszych sportowców, że nasz kraj nie dysponuje taką infrastrukturą i obiektami sportowymi, jakie mają do dyspozycji konkurenci z państw zachodnich. W tabeli za Polską plasują się Niemcy oraz Wielka Brytania.

Polacy mogą poszczycić się 9 medalami. Na podkreślenie zasługuje jednak fakt, że aż 6 z nich jest tej najcenniejszej barwy. Dzięki temu pokonujemy Niemców. Nasi zachodni sąsiedzi mają co prawda 17 medali, ale tylko 5 złotych.

Polscy sportowcy dostarczyli naszym kibicom mnóstwo radości. Nasza flaga bryluje zarówno w klasyfikacjach żeńskiej, jak i męskiej.

Justyna Święty-Ersetić zdobyła Berlin. Niemcy ją upokorzyli

Organizatorzy imprezy zorganizowali na Twitterze zabawę, polegające na głosowaniu przez internautów na największy wyczyn dnia. Wczoraj Justyna Święty-Ersetic zdobyła dwa złote krążki w półtorej godziny. Bez wątpienia był to imponujący wyczyn.

Pierwszy złoty medal zdobyła za sprawą wygranego biegu na 400 metrów. Drugie złoto wywalczyła w sztafecie 4×400 m. Okazało się jednak, że dla organizatorów berlińskiej imprezy nie był to wyczyn nawet na tyle znaczący, aby zamieścić nazwisko Polki w ankiecie do głosowania. Polscy kibice są oburzeni takim stanem rzeczy.

Justyna Święty-Ersetic nie jest jedyną obywatelką naszego kraju, której Niemcy nie chcieli uhonorować w zabawie. Adam Kszczot, który wygrał bieg na 800 metrów także nie dostąpił takiego zaszczytu.

Polscy zawodnicy podtrzymali dobrą tendencję. Przed dwoma laty w Holandii nasi reprezentacji również wygrali w klasyfikacji medalowej. Nasz kraj wyrasta na lekkoatletyczną potęgę w Europie.

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Zastępca red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

21 KOMENTARZE

 1. co za naglowki”Niemcy upokorzyli”.To wypowiemy wojne Niemcom moze? cieszyc sie nalezy naszymi madalami a nie szukac dziury w calym.Jakas glupia zaczepna narracja taka troche pisowska.Psujecie cala atmosfere,nic nie chce sluchac takiego glupiego komentarza.Wszystko potraficie zepsuc Polacy-patrioci od siedmiu bolesci.Gratulowac naszym,cieszyc sie,nie rzygac nienawiscia,nie szukac wrogow na sile.

  18

  73
    • No mnie te ich nagłówki ciągle rozpierdzielają. Nawet w artykuł nie wchodzę,coby statystyk nie nabijać,komentarze wystarczą.
     Wielkie upokorzenie. Ich zabawa,ich reguły. Oni mają ankietę,a my medale i ich w doopie.

     0

     0
  • konkurs czy sonda tak jak mistrzostwa powinny być ponad podziałami proszę pana, proszę się martwić, strajków nie będzie bo kodziarze zajęci czym innym, no chyba że policzyć Pana oburzenie jako protest..

   4

   0
  • POLAKA – PATRIOTE NIE INTERESUJA OPINIE LEWACKICH ANTYPOLAKOW, KTORZY ZAWSZE I WSZEDZIE PSUJA, TO CO DOBRE.

   4

   1
  • No mnie te ich nagłówki ciągle rozpierdzielają. Nawet w artykuł nie wchodzę,coby statystyk nie nabijać,komentarze wystarczą.
   Wielkie upokorzenie. Ich zabawa,ich reguły. Oni mają ankietę,a my medale i ich w doopie.

   0

   0
 2. Sportowcy to nie politycy A i tak muszą doświadczać niemieckiej hipokryzji. Dziwne że niektórzy „polacy” tego nie widzą. Tak samo chwalili się że pomogli Szwecji chociaż napisy STRAŻ były polskie.

  45

  1
 3. Gowno burza i tyle Pani Justyna podejrzewam że ma to w dupie tak samo jak Ja.
  Brawo za 2 złotka Pani Justyno!!!

  28

  0
 4. Dzisiejszych szkopów wychowywali dziadkowie czyli ucznie ich slawnego wodza Adolfa. Widac nauka nie poszla w las…

  23

  2
 5. Co to za pierdoły. Artykuł ten to dno. Justyna wygrała i reszta jest nie ważna. A co Niemcy na to to my mamy w 4 literach

  17

  4
 6. Brawo pani Justyno.
  A ten artykuł to napisał jakiś Popapraniec .
  Takie dna nie powinny wypowiadac sie w takich tematach.
  Spierda.aj oszołomie.

  5

  5
 7. Ochydna zemsta na pochybel skandal zdrada hańba hehehehe cóż za dobór słów. Niemcy wycieli temu co pisał ten artykuł prostatę. Owszem cenne spostrzeżenie nt tego co sie dzieje u nich w internecie.

  2

  1
 8. no tak ! czego się spodziewać po niemcach !? w ich reprezentacji startują rdzenni niemcy … czarnoskórzy i z tureckimi korzeniami . ich naród jest tak słaby że nie potrafią już jako germanie nic wielkiego osiągnąć ! a ich dzieci w kalifacie niemieckim są na każdym kroku upokarzane przez dzieci imigrantów z Turcji !
  Czołem Wielkiej Pplsce !

  3

  1
 9. I niech nas Niemcy pocałują tam gdzie słońce nie dochodzi.Widać,że mają manię niższości a nasi GÓRĄ!!jeszcze zobaczą na co stać Polaków,zaznaczam PRAWDZIWYCH POLAKÓW!patrząc na reprezentacje Francji czy Niemiec pusty śmiech mnie ogarniał to nie byli rodowici mieszkańcy tylko malowani imigranci!!Ale miło było patrzeć na reprezentację Polski, Czech, Ukrainy czy Rosji!!

  2

  0
 10. Upokorzenie?!?! Redaktor wie co to znaczy?!
  Kogoś upokorzyć?! Bardziej napisałbym zazdrość!
  Słabość, nie moc! Bo słaby postawił się silniejszemu!
  Ale czasy się zmieniły to już nie te szkopy co kiedyś!

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here