Jerzy Brzęczek już szokuje! Ta decyzja przejdzie do historii

1
Jerzy Brzęczek, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński

Jerzy Brzęczek, nowy selekcjoner reprezentacji Polski, jeszcze oficjalnie nie objął kadry, a już pojawiają się sensacyjne doniesienia. W programie “Prawda Futbolu” ujawniono informacje, które wstrząsną polską reprezentacją. Gościem w programie, który prowadzi Roman Kołtoń, był Tomasz Łapiński. 

Od kilku miesięcy Roman Kołtoń, wieloletni dziennikarz Polsatu Sport, prowadzi swój kanał na YouTube. W programie “Prawda Futbolu” zamieszczanym na rzeczonym kanale często ujawnia informacje, do których nie udało się dotrzeć innym dziennikarzom. 

Kołtoń od ponad dwóch dekad pracuje jako dziennikarz sportowy. Dziś jest blisko z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej – Zbigniewem Bońkiem. Dobrze zna również nowo mianowanego selekcjonera reprezentacji. Jerzy Brzęczek od lat pracuje w polskiej lidze, był też kapitanem olimpijskiej reprezentacji Polski, która w 1992 r. zdobyła srebrny medal w Barcelonie. 

Roman Kołtoń i Tomasz Łapiński: Jerzy Brzęczek zdecydował

Roman Kołtoń w swoim najnowszym programie gościł Tomasza Łapińskiego. Wielokrotny reprezentant Polski został zaproszony nie bez przyczyny, bowiem on też świetnie zna się z Jerzym Brzęczkiem. Słowa wypowiedziane przez Łapińskiego zszokowały wielu. 

Jak twierdzi Tomasz Łapiński – to, że Jerzy Brzęczek jest wujkiem Jakuba Błaszczykowskiego, wcale nie stawia piłkarza w uprzywilejowanej pozycji na forum reprezentacji. Ale to nie wszystko. Tomasz Łapiński przewiduje, że Kuba w ogóle u Jerzego Brzęczka nie zagra! 

Tomasz Łapiński dzielił się swoimi opiniami i posiadanymi informacjami z dużą pewnością w głosie. Zupełnie jakby rozmawiał już z Jerzym Brzęczkiem. Zaledwie od wczoraj wiemy, że to właśnie trener Wisły Płock zostanie następcą Adama Nawałki.

Tomasz Łapiński: Błaszczykowski nie zagra u Brzęczka

– Błaszczykowski? Nie zagra u Brzęczka… Gwarancja wyniku? Daje tylko hochsztapler! – głosi Tomasz Łapiński. To informacje iście sensacyjne, bo Jakub Błaszczykowski występuje w reprezentacji Polski od 12 lat i wciąż jest uwielbiany przez kibiców. Ponadto Kuba bardzo chce grać w reprezentacji i może być mocno sfrustrowany, gdy tego honoru pozbawi go wujek.

Wujek, który pomógł mu się pozbierać po tragicznej utracie rodziców i ukształtował jego karierę. Teraz jednak nie może być sentymentów. Z racji na słabą formę sportową Kuby oraz rzadkie występy w klubie, Brzęczek ma poszukać innego skrzydłowego. Takiego, który da naszej reprezentacji znacznie więcej, niż Jakub Błaszczykowski.

Marcin Palion

Marcin Palion

Redaktor naczelny
Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

loading...

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here