Hartwich okłamała Polaków. Ten dokument rozwiewa wszelkie wątpliwości

1
Iwona Hartwich
Fot. Twitter.com

Kłamstwo ma krótkie nogi. Boleśnie przekonała się o tym Iwona Hartwich. Wszystkie nieprawdy wypowiedziane przez kobietę zdekonspirowała fundacja wspomagająca niepełnosprawnych.

Okazało się, ze liderka protestu podłogowego, który nieprzerwanie trwa i trwa mać w Sejmie kłamała na antenie telewizji TVN24 w żywe oczy.

Pechowy dzień dla protestujących

To kolejny cios, który przyniósł dzień dzisiejszy zwolennikom akcji okupacyjnej, która ma miejsce w polskim Parlamencie. Rano bowiem historyk Sławomir Cenckiewicz ujawnił tajną notatkę sporządzoną przez SB. Wynika z niej między innymi, że Lech Wałęsa, który również podłączył się pod protest niepełnosprawnych charakteryzuje się „głupotą, cwaniactwem, cynizmem i dwulicowością”.

Teraz z kolei obnażone zostało kłamstwo Iwony Hartwich. Kobieta przekonywała bowiem na antenie telewizji TVN24, że jej syn jest zarejestrowany w urzędzie pracy jako bezrobotny i nie może znaleźć pracy.

Iwona Hartwich kłamała na antenie TVN24

– Ja bym bardzo chciała, żeby Kuba pracował. Kuba za każdym razem słyszał, że nie ma dla niego pracy i w najbliższym czasie nie będzie – opowiadała kobieta przed kamerami.

Słowa te okazały się kłamstwem. Kuba Hartwich pracuje w Fundacji z Widokiem, a na okoliczność protestu podłogowego w Sejmie wziął urlop.

– Fundacja oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie – czytamy w oświadczeniu Fundacji.

Fundacja obnaża kłamstwa kobiety

W związku z powyższym zarząd Fundacji z Widokiem postanowił wyznać całą prawdę na łamach swojego fanpejdża na Facebooku.

– Wobec pojawiających się spekulacji dotyczących działalności Fundacji z Widokiem, której fundatorem jest matka niepełnosprawnej dziewczynki, a które to spekulacje godzą w jej dobre imię i jej pracowników oraz utrudniają swobodne działania ukierunkowane na poprawę jakości życia dzieci i osób niepełnosprawnych, fundacja oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie. Sposób spędzania czasu wolnego przez pracownika fundacji pozostaje w jego wyłącznej gestii. Fundacja prosi o uszanowanie jej działań i nie prowadzenie dyskusji dotyczącej obecnego protestu w Sejmie RP na fanpage fb prowadzonym przez fundację oraz w innych mediach. Wobec zaistniałej sytuacji możliwość umieszczania komentarzy na fanpage fb fundacji została wyłączona. Zarząd Fundacji z Widokiem – oświadczyła Fundacja.

Źródło: wpolityce.pl

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Zastępca red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here