Tusk prezydentem? Polacy rozwiali wątpliwości! (WIDEO)

0

Czy Donald Tusk ma szanse w wyborach prezydenckich, w których zamierza wystartować? Wyszliśmy na ulice Warszawy, by zapytać Polaków, czy zagłosują na tego człowieka za dwa lata. Donald Tusk prezydentem? Ten scenariusz opozycja może najprawdopodobniej włożyć między bajki. 

Tusk przez blisko 8 lat stał na czele rządu Platformy Obywatelskiej. W tym czasie dokonało się mnóstwo afer, które zarówno wtedy, jak i po latach, wyszły na jaw. Dziś były premier jest autorytetem opozycji, ale i zaciętym przeciwnikiem demokratycznie wybranego polskiego rządu. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Timmermans przekroczył wszelkie granice! Właśnie powiedział o Polsce …

Opozycja zaczęła wyraźnie przygotowywać Polaków na kandydaturę Donalda Tuska w wyborach prezydenckich, które za dwa lata odbędą się w naszym kraju. Wiele wskazuje na to, że głównym przeciwnikiem obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej będzie urzędujący prezydent – Andrzej Duda

Donald Tusk prezydentem?

Patrząc na mainstreamowe sondaże przeprowadzane najczęściej na zlecenie partii politycznych, bardzo trudno stwierdzić jednoznacznie, który z kandydatów jest faworytem. Dlatego też sami zapytaliśmy mieszkańców stolicy, czy oddadzą głos na Donalda Tuska, gdy ten wróci z Brukseli i będzie ubiegał się o urząd prezydenta Polski. 

Wychodzimy naprzeciw sondażom robionym na zamówienie partii politycznych. Czy Polacy zagłosują na Donalda Tuska w wyborach prezydenckich, w których najprawdopodobniej wystartuje w 2020 roku? Zapytaliśmy o to mieszkańców stolicy. Wyniki sondy nie pozostawiają wątpliwości. Donald Tusk prezydentem najprawdopodobniej nie zostanie. 

W krótkiej sondzie ulicznej stołeczna społeczność nie pozostawia wątpliwości. Atakowanie Polski, skandaliczne wypowiedzi o Polakach oraz antynarodowa agitacja polityczna zrobiły swoje. Oto jedyny prawdziwy sondaż, gdzie opinie Polaków są przedstawione czarno na białym. 

Marcin Palion

Marcin Palion

Red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

loading...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here