Dawid Winiarski, męczennik opozycji, zdemaskowany! Jest dowód

12
Dawid Winiarski
fot. zrzut ekranu oko.press

Dawid Winiarski stał się prawdziwym męczennikiem opozycji. Internautom jednak nic nie umknie. Użytkownicy sieci już znaleźli dowody, które ich zdaniem świadczą o wielkim oszustwie uczestnika zadymy pod Sejmem.

Dawid Winiarski został właśnie okrzyknięty nowym Diduszko opozycji. Przypomnijmy, że Wojciech Diduszko położył się na jezdni przed policją, żeby wyglądało na to, iż został skatowany przez funkcjonariuszy. Wszystko wskazuje na to, że w sprawie Winiarskiego również mamy do czynienia z mało subtelną mistyfikacją.

Dawid Winiarski męczennikiem opozycji

Wielkie larum podniosła gwiazda opozycji Joanna Scheuring-Wielgus, która w mediach społecznościowych rozgłasza, iż Dawid Winiarski został brutalnie pobity przez policję.

– Powiedział mi, że był kopany, rzucany o ziemię, o ściany, że strasznie go boli głowa – poinformowała Wielgus.

– Dawid Winiarski doznał uszkodzenia szyi i obrażeń głowy – dodaje inna uczestniczka protestu.

– Założyli mu jakąś strasznie skomplikowaną dźwignię, podduszając go, traktując jak zupełne mięso – tłumaczy inna osoba.

Okłamał wszystkich

Wszystko wskazuje jednak na to, że słowa te to zwykłe kłamstwo mające na celu wywołanie ogólnonarodowej niechęci Polaków do policji i władzy reprezentowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Przedstawiciele takich organizacji jak Obywatele RP, KOD, czy inni zwolennicy opozycji totalnej już teraz organizują się pod komisariatami policji, aby wywołać kolejne protesty.

Co ciekawe, dzisiejsi zwolennicy opozycji krytykowali Narodowców, którzy za rządów Platformy Obywatelskiej organizowali podobne demonstracje przed budynkami należącymi do polskiej policji.

Internauci: to drugi Diduszko

W internecie z prędkością światła rozchodzi się jednak zdjęcie, z którego wynika, że to nie Dawid Winiarski został pobity, a policjant, który go zatrzymał. Funkcjonariusz na fotografii ma zakrwawioną twarz. Zdaniem autorów profilu Facebookowego Wielka Szansa Dla Polski to Dawid Winiarski miał uderzyć policjanta, w związku z czym został później zatrzymany.

– Dawid Winiarski, bandyta, oszust i manipulant z KODu, zaatakował Policjanta i uderzył pięścią w twarz. Mamy nadzieję, że za ten czyn posiedzi 10 lat bezwzględnego więzienia! Nie ma przyzwolenia na taką bezkarność chuligańskich agresorów – napisano na profili Wielkiej Szansy Dla Polski.

Dawid Winiarski
Fot. Facebook.com

Internauci piszą też o innej podejrzanej sprawie. W internecie krążą nagrania i wypowiedzi świadków świadczące o tym, że Dawid Winiarski wyszedł z komendy o własnych siłach. Taką informacje podała również Joanna Scheuring-Wielgus. Dziwnym trafem media społecznościowe i portale związane z opozycją chwile po tych słowach zaczęły obiegać wpisy i memy ze „skatowanym” Winiarskim. Wynikało z nich, iż demonstrant został bardzo mocno poturbowany i leży w ciężkim stanie w szpitalu. Internauci są przekonani, że cała ta operacja to jedna wielka mistyfikacja.

Do całej sprawy odniosła się już policja. Słowa rzecznika prasowego Komendanta Stołecznego Policji znajdują potwierdzenie w tym, o czym internauci alarmowali niemal od razu.

Policja wyjaśnia

– Mówimy o naruszeniu nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Jeden z nich dopuścił się uderzenia policjantów, kolejna osoba m.in. szarpania i rzucania w nich przedmiotami – powiedziała o zachowaniu demonstrantów Sylwester Marczak.

– Do osób, które wskazały na potrzebę udzielenia ewentualnej pomocy medycznej, skierowano również pogotowie. Pan Dawid Winiarski był taką osobą, która powiedziała policjantom, że chce pomocy ze strony lekarza. Przez policję został przewieziony do szpitala. Obecnie nie jest w szpitalu, znajduje się w areszcie policyjnym. Lekarz nie widział przeciwwskazań w umieszczeniu go w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych- dodał rzecznik KSP

– Pamiętajmy o tym, że policjanci musieli podczas zatrzymania użyć siły fizycznej, kajdanek. Wszystko było spowodowane zachowaniem poszczególnych osób, które stawiały czynny i bierny opór – argumentował.

Źródło: Facebook.com, Twitter.com, Onet.pl

Dominik Szczepanik

Dominik Szczepanik

Zastępca red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: d.szczepanik@newsweb.pl

loading...

12 KOMENTARZE

  • dla kogo i w jakich strukturach pracuje totalna opozycja , kodomici , czarne i zielone ludziki , UBywatele rp i inni zdrajcy naszego kraju i narodu —- filmy w necie ; d . icke droga do wolności – 3 odc . rządzi synagoga szatana – wszystkie odc .

   7

   4
 1. Lac to bydło lewackie, bo niedlugo zaczną podpalac sklepy i samochody. Jeżeli Polska Policja nie będzie stanowcza to to bydło post sowieckie i ich pomiot podpala Polskę. Polacy chcą spokoju a to bydło im to uniemożliwia.

  23

  8
 2. JAK CHCE DOSTAĆ PORZĄDNY WPIERDOL TO NIECH POJEDZIE NA ZABAWE GDZIEŚ W POLSKĄ WIEŚ, ZOBACZY NA CZYM TO POLEGA!!!!! A NIE KTOŚ MU LAKIER Z PAZNOKCIA ZDARŁ I LECI BIDA NA POLICJE I SZPITAL !!! NIECH NIEMCÓW NIE ZAPOMNI ZAWIADOMIĆ!!!!! A TA POLICJA TO TEŻ CIOTY !!!! JAK MOŻNA SOBIE TAK POZWOLIĆ !!!! KURWA RĄK NIE MA CIE , W CIASNY KĄT I ZROZUMIE GOŚĆ NATYCHMIAST CO TO ,, DEMOKRACJA,,

  21

  6
 3. Jeżeli Policja nie zacznie lac to bydlo, to szmaciarze tak się rozbestwia, że zaczną palić sklepy i samochody. Panie Brudziński nie pękaj Pan, już dość podpalania Polski.

  19

  4
 4. Prowokacje opozycji są wprost śmieszne jak cała opozycja razem z Szejring czy jak ona sie nazywa,Szmit i Petru.Jeżdżą do Berlina i Brukseli po wskazówki jak demolować Polskę,bo opozycja już nie może okradać Polski. Policjant osoba NIETYKALNA DLA OBYWATELA.Wydać w trybie pilnym wyrok 10 lat,ku przestrodze innych chuliganów i prowokatorów.

  8

  2
  • Skonczyć z prowokatorami bo UE tylko na to czeka aby skorzystac z traktatu lisbońskiego i przyslac niemieckich policjantow do pałowania Polaków

   0

   1
 5. Czytajac powyzsze komentarze mam odczucie. ze wielu komentujacych cierpi na jakis nie wyleczony syndrom wynikajacy z nieszczesliwego dziecinstwa. Tyle jadu, nienawisci, checi zemsty i odwetu za… wlasne, zyciowe porazki. Pan Winiarski moglbyc oplacanym agentem Mosadu albo sekty Mormonow. Szpiegiem na uslugach Ludowej Republiki Chin, anarchista, antychrystem, bojownikiem o wolnosc sadow i demokracje …. Moglby byc wielbicielem Disco Polo i nawet lezec krzyzem pod obrazem Serca Jezusowego, nie miec reki, nogi lub nosic teczowe gacie- ale zadna policja w zadnym kraju o ktorym mowi sie, ze to kraj demokratyczny nie ma prawa uzywania sily fizycznej w ten sposob aby ta sila byla wykorzystana do uszkodzenia ciala. Takie metody stosowala milicja lat poprzednich!

  2

  4
 6. Ten policjant to ten sam, który dostał megafonem pchniętym przez innego policjanta w wyniku czego został skaleczony. Zdjęcie więc w żaden sposób nie udowadnia niczego.

  0

  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here