OBRZYDLISTWO! Wypiął nagie pośladki na Jana Pawła II, chcą go rozszarpać [ZDJĘCIE]

4
Jan Paweł II Daniele Fabbri

Daniele Fabbri to znany we Włoszech komik i standuper, który często w swoich żartach udowadnia, że ma cięty język. Satyryk wielokrotnie nie przebiera w słowach i zahacza o kontrowersję. Tym razem jednak zdecydowanie przegiął. Celem jego obrzydliwego ataku stał się święty Jan Paweł II.

Znany włoski satyryk był niedawno w Polsce. Daniele Fabbri odwiedził przy tej okazji Toruń, gdzie, jak przekonuje, zaprowadziły go sprawy służbowe. Zdecydowanie jednak bardzo „niesłużbowe” było zachowanie komika, który nie popisał się kulturą i obyciem. Błysnął jedynie chamstwem i ogromną głupotą.

Daniele Fabbri postanowił bowiem w obleśny, obrzydliwy sposób zakpić z Jana Pawła II. Polski papież został przez niego „przywitany” w naprawdę żenujący sposób. Sam Włoch musi być z siebie dumny, gdyż Polacy mocno zareagowali na obrzydliwą zaczepkę.

ZOBACZ TAKŻE: Tej publikacji Donald Tusk boi się jak ognia! Już niebawem ujrzy światło dzienne

Daniele Fabbri chciał zabłysnąć, ofiarą Jan Paweł II

Co takiego zrobił jednak Daniele Fabbri? Włoski komik podczas pobytu w Toruniu natknął się na pomnik polskiego papieża. Nie wiadomo jakie uczucia wzbudził we Włochu Jan Paweł II, ale nikt chyba nie wątpi, że Fabbri nie poczuł wobec papieża Polaka żadnego szacunku.

Opuścił bowiem spodnie i pokazał wprost na pomnik swoje nagie pośladki. Zrobił to w taki sposób, by wyglądało to, jakby Jan Paweł II mu się przyglądał. Naprawdę trzeba być pijanym albo niespełna rozumu, by w taki sposób obrażać papieża Polaka.

Żeby tego było mało, włoski komik zdjęcie okrasił dwoma zdaniami. W tych pisze, że niemożliwym jest nie przywitać się, kiedy na ulicy spotyka się kogoś takiego, jak papież Wojtyła. Jak podkreślił z dumą, osoby oglądające zdjęcie nie widzą pośladków Włocha, ale Jan Paweł II już tak.

– Jestem w Polsce służbowo, spotkałem na ulicy papieża Wojtyłę i co mam zrobić, nie przywitać się?! Gwarantuję Wam, Wy tego nie widzicie, ale on tak – napisał Daniele Fabbri.

Reakcja na ten obrzydliwy popis jest oczywiście miażdżąca. Polacy domagają się kary więzienia dla Włocha. Niektórzy samo deklarują, że wymierzą mu sprawiedliwość. Bez wątpienia, nie da się na spokojnie przejść obok tego, co zrobił Daniele Fabbri. Jan Paweł II został przez niego po prostu zbezczeszczony.

Daniele Fabbri Jan Paweł II
facebook.com/Daniele Fabbri

źródło: facebook.com

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here