Potworna tragedia w Polsce. Nie żyje policjant, wszystkie jednostki w gotowości

2

Koszmar w kujawsko-pomorskim. Polska policja jest w żałobie, życie stracił bowiem jeden z funkcjonariuszy. Wszystkie jednostki są w gotowości, trwają intensywne poszukiwania świadków tragicznego zdarzenia, które miało miejsce dziś (13 lipca 2018 r.). Chełmno przyjęło tę niecodzienną wiadomość ze smutkiem. 

Wraz z wakacjami ruszyła śmiertelna karuzela. Znów – jak co roku – obserwujemy sekwencję tragicznych zdarzeń. Dziś życie stracił funkcjonariusz policji. Dla policjantów to sytuacja szczególnie bolesna, choć ze śmiercią mają do czynienia często. Chełmno i okolice ogarnęła gorączka poszukiwań. 

Pyton zaatakował! Pożarł kobietę, mamy WIDEO z rozcinania bestii

Chełmno: śmierć policjanta

Komenda Główna Policji poinformowała na swojej stronie internetowej, że do wypadku doszło na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Wabcz (okolice miasta Chełmno). Jak się okazuje, sprawa jest bardziej skomplikowana, niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. 

Wciąż ustalane są bowiem okoliczności tego tragicznego zdarzenia. W akcję zaangażowanych zostało kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Policja liczy też na pomoc ewentualnych świadków zdarzenia. 

“Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariusza pełniącego służbę na motocyklu. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji, naszego Kolegi nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane na miejscu przez policjantów pod nadzorem prokuratora” – czytamy w komunikacie.

Policjant miał 31 lat. W policji pracował od lutego 2007 roku. Miał żonę i dwójkę dzieci. Rodzina została objęta opieką psychologa. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych złożył komendant główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk.

Marcin Palion

Marcin Palion

Redaktor naczelny
Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

loading...

2 KOMENTARZE

  1. Kolejny dowód na chęć zszokowania i zainteresowania ich płytkimi artykułami, które nic nie wnoszą ciekawego, a tylko dezinformują. Potworna tragedia w Polsce, bo zginął policjant w wypadku samochodowym. Żenada, dno.Nawet nie dno, bo na dnie znajduje się Tomasz Lis, a ten portal jest 2 metry pod dnem, zakopany w mule, który jest na dnie

    6

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here