Historyczny przełom ws. Smoleńska! Szokujący powód katastrofy

0

Z OSTATNIEJ CHWILI Po ponad 8 latach od katastrofy podkomisja smoleńska wreszcie ujawniła szokującą przyczynę runięcia na ziemię prezydenckiego Tu-154M.

Miliony Polaków będą zdumione, bo teoria o zamachu przez lata dla wielu była powodem do żartów. Tak jak samo istnienie podkomisji smoleńskiej, której od samego początku przewodzi były szef MON Antoni Macierewicz. 

Ta informacja zmieni wszystko. Od 2010 roku Prawo i Sprawiedliwość próbowało udowodnić, że katastrofa smoleńska nie była nieszczęśliwym wypadkiem, ale zamachem na polską elitę. Teraz wszystko wskazuje na to, że mieli rację. Bezpośrednią przyczyną katastrofy: eksplozja na pokładzie. 

ZOBACZ TEŻ: Opozycja rozpęta piekło. Straż Marszałkowska właśnie dostała …

Bomba w Smoleńsku

Podkomisja smoleńska ujawniła informację dotyczącą sekcji zwłok jednej z ofiar katastrofy. Ku niezadowoleniu wielu, wygląda na to, że Jarosław Kaczyński nie na darmo walczył o ujawnienie okoliczności śmierci swojego brata, prezydenta Polski – Lecha Kaczyńskiego. Ponadto nareszcie, po tak długim czasie, możemy dowiedzieć się, co w Smoleńsku stało się naprawdę.

Liczne części samolotu Tu-154M, a także ciało przynajmniej jednej ofiary badane specjalistycznymi urządzeniami wykazały obecność materiałów wybuchowych – ogłosiła podkomisja smoleńska, której pracami kieruje były szef MON Antoni Macierewicz.

Trotyl na ciele ofiary

Polska Agencja Prasowa opublikowała część wniosków podkomisji smoleńskiej, z których wynika, że na ciele przynajmniej jednej ofiary katastrofy smoleńskiej oraz na częściach wraku znaleziono ślady materiałów wybuchowych.

„Liczne części samolotu Tu-154M, a także ciało przynajmniej jednej ofiary badane specjalistycznymi urządzeniami, wykazały obecność materiałów wybuchowych” – poinformowała podkomisja smoleńska badająca przyczyny katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. 

Marcin Palion

Marcin Palion

Red. nacz. NewsWeb.pl
Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

loading...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here