Adam Szejnfeld totalnie odleciał! Z tych słów śmieją się nawet w Platformie

2
Adam Szejnfeld
wikimedia.org/Yves6

Europoseł Adam Szejnfeld to jeden z polityków, którzy są różnie odbierani nawet we własnej partii. Należący do Platformy Obywatelskiej polityk jest znany ze swojego dziwactwa i ekstrawagancji, które często już wzbudzały salwy śmiechu na prawicy. Jednak ostatnie stwierdzenie rozbawiło nawet członków PO.

Pochodzący z Kalisza eurodeputowany znany jest ze swojej przaśnej internetowej twórczości, której po prostu nie sposób nie skwitować śmiechem. Człowiek, który swojego czasu rozwodził się nad swoim dobrem, bo gołębica wybrała jego parapet, by uwić gniazdko (sic!), po raz kolejny rozbawił.

Tym razem śmieją się nawet ludzie z jego własnej partii. W Platformie Obywatelskiej Adam Szejnfeld ma uchodzić za nieszkodliwego dziwaka, który czasem zrobi coś nietypowego. Tak było i tym razem, kiedy to Szejnfeld postanowił zabrać głos w sprawie „dumy Platformy”, czyli oczywiście Donalda Tuska.

ZOBACZ TAKŻE: Nawet Macron w szoku. Słowa piłkarzy po wygranej wstrząsnęły Francją [WIDEO]

Adam Szejnfeld ośmieszył się nawet w oczach Platformy

Kaliski polityk całkowicie się skompromitował swoją wypowiedzią o szefie Rady Europejskiej. Jak bowiem stwierdził, Donald Tusk to najświetniejszy polski polityk w historii naszego kraju. Tak, to nie żart. Adam Szejnfeld ostro odleciał.

– Tusk to jedyny polski polityk rangi światowej. Chyba jedyny w historii naszego kraju – powiedział z rozbrajającą szczerością Szejnfeld.

Słowa polityka wzbudziły salwy śmiechu nawet w Platformie Obywatelskiej. Każdy bowiem dobrze wie, że Donald Tusk wcale nie jest jedynym politykiem z Polski o randze światowej, a na pewno nie w historii. Można wymieniać bowiem najróżniejsze postacie od prawa do lewa z polityki polskiej, które też są lub swojego czasu były znane na całym świecie. Do takich zaliczyć można Romana Dmowskiego, Józefa Piłsudskiego, ale także Lecha Wałęsę, Jerzego Buzka czy Bronisława Geremka.

Widać więc, że przez Szejnfelfa przemawiała ignorancja lub niewiedza. Możliwe też, że po prostu chciał on za wszelką cenę wypromować postać jednego z polityków, do którego przylgnęła łatka zdrajcy. Co więcej, Adam Szejnfeld uważa, że nie ma co brać pod uwagę sondaży przed wyborami prezydenckimi, które dają zwycięstwo Andrzejowi Dudzie, a nie Tuskowi, gdyż ten drugi jest inaczej oceniany.

 To nie są sondaże, które trzeba brać pod uwagę. Bo ludzie inaczej oceniają polityków, których nie ma w kraju, a inaczej tych którzy są – stwierdził Szejnfeld.

ZOBACZ TAKŻE: Wir cykloniczny uderzy w Polskę! Służby ostrzegają

źródło: tysol.pl

Przemek Terlecki

Przemek Terlecki

Dziennikarz NewsWeb.pl
Doświadczenie w Gazecie Fenestra i Radio Meteor.
Napisz do autora: p.terlecki@newsweb.pl

loading...

2 KOMENTARZE

  1. dlaczego wypuszczają takich z Tworek?…. Sanitariusze, nie pijcie tylko ich pilnujcie to trzodę robią na Europę!!!!

    3

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here