Przez stolicę przeszła ogromna manifestacja. Media przemilczały sprawę

Tommy Robinson

Zakłamanie lewicowych mediów sięgnęło zenitu. Na co dzień trąbią o naruszaniu wolności słowa, homofobii, ksenofobii, antysemityzmie, rasizmie itd., często bezpodstawnie, tymczasem gdy doszło do jawnego naruszenia wolności wypowiedzi, nagle ci sami dziennikarze nabrali wody w usta.

Chodzi o sprawę Tommy’ego Robinsona, który został skazany na 13 miesięcy więzienia za relacjonowanie przebiegu procesu gangu islamskich gwałcicieli. Sądy w Wielkiej Brytanii nie zgodził się na nagłaśnianie tej sprawy w taki sposób, wobec czego mężczyzna trafił za kratki.

Tommy Robinson pobity

Jak informują niezależne media, dziennikarz który informował swoich widzów o prawdzie na temat Koranu i jego wyznawców został niedługo po osadzeniu pobity przez muzułmanów, których w brytyjskim więzieniu jest bardzo wielu.

Co ciekawe poprawne politycznie media, również w Polsce nie widzą w całej sprawie problemu. Prawdopodobnie jednak ci sami dziennikarze rozpętaliby piekło, gdyby w Polsce został skazany człowiek o poglądach antykatolickich, czy krytykujący konserwatywną władzę.

Wtedy nie byłoby końca alarmowania o łamaniu swobód obywatelskich, katofaszyzmie itd. Jednak w myśl współczesnej poprawności politycznej katolików obrażać wolno, a prawdy o wyznawcach islamu wygłaszać nie wolno.

Ogromny marsz przeszedł przez Londyn

W związku z powyższym w sobotę przez Londyn przeszła ogromna manifestacja. Około 30-tysięczny tłum domagał się uwolnienia Tommy’ego Robinsona.

Angielskie media niemal zupełnie przemilczały wydarzenie. Informowano jedynie o incydentach. Manifestacja wyglądała podobnie, jak Marsz Niepodległości w Polsce za rządów PO-PSL. Według relacji z wydarzenia w tłumie było pełno prowokatorów, a policja zachowywała się bardzo agresywnie w stosunku do uczestników marszu.

Organizatorzy akcji uważają, iż Tommy Robinson to więzień polityczny, który trafił za kraty wskutek poprawności politycznej. Osoby przemawiający podczas wydarzenia alarmowały również Brytyjczyków o zagrożeniu związanym z islamizacją kraju.

Źródło: medianarodowe.com

Chwileczkę...