Znów terror w Paryżu! Całe miasto w panice

Paryż

Francuzi są już zmęczeni. Brak poczucia bezpieczeństwa mocno odbija się na psychice mieszkańców Paryża. Po wcześniejszych krwawych zamachach, gdy tylko pojawi się informacja o kolejnym ataku Paryżanie wpadają w panikę. Dzisiaj znowu doszło do najgorszego.

Okazało się, że wymyślona przez liberalnych Francuzów akcja, polegająca na malowaniu po chodnikach kredą, w celu wyrzucenia z siebie złych emocji po makabrze, która miała miejsce w stolicy Francji jakiś czas temu, mająca uspokoić obywateli nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

Paryż w panice

Gdy tylko francuskie media huknęły wiadomością o tym, że w jednej z paryskich dzielnic terrorysta uzbrojony w bombę uprowadził kilku zakładników i polał ich benzyną wywołała prawdziwy chaos w mieście.

Ludzie boją się wyjść na ulicę i nasłuchują kolejnych informacji dotyczącego tego, czy zamachowiec został już schwytany i czy sytuacja została opanowana.

Trwa akcja ratunkowa

Właśnie ma miejsce dramatyczna akcja ratunkowa. W rękach terrorysty są zakładnicy. Francuskie służby dwoją się i troją, aby pomóc jeńcom przetrzymywanym przez szaleńca.

Co gorsze, terrorysta ma ładunek wybuchowy, a jego stan psychiczny wskazuje na to, że w każdej chwili może odpalić bombę. Nie wiadomo jaką moc rażenia ma ładunek, w który zaopatrzony jest zamachowiec. Istnieje jednak wielka obawa, że w powietrze może wylecieć pół dzielnicy, a zatem w zagrożeniu znajduje się więcej Paryżan, niż tylko tych kilku zakładników, których przetrzymuje terrorysta.

Bandyta podał już swoje żądania. Domaga się umożliwienia mu kontaktu z irańską ambasadą.

 

Chwileczkę...